Pobierz aplikację betfan na telefon
Włochy – Polska. Uda się sprawić niespodziankę?

Włochy – Polska. W niedzielę o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z najgroźniejszym rywalem w swojej grupie Ligi Narodów. To spotkanie możecie typować w BETFAN.

WŁOCHY – POLSKA. NIE BĘDZIEMY FAWORYTAMI

Bilans ostatnich pięciu meczów reprezentacji Polski wygląda naprawdę dobrze. Cztery zwycięstwa (dwa z Bośnią i Hercegowiną, po jednym z Finlandią i Ukrainą) oraz jeden remis – z Włochami. Z reprezentacjami wyraźnie słabszymi od nas lub tymi, które prezentują zbliżony poziom do Biało-Czerwonych dajemy sobie radę. Z tymi silniejszymi jest już problem.

Poprzedni mecz z Włochami zakończony bezbramkowym remisem był niezły w wykonaniu Polaków. Tym razem jednak kadra Jerzego Brzęczka zagra z tym rywalem na wyjeździe, więc automatycznie ma mniejsze szanse na wygraną. Na korzyść Biało-Czerwonych działa jedynie fakt, że gospodarze zagrają bez kilku swoich kluczowych zawodników, którzy zmagają się z koronawirusem. W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że Polska ma tylko 16% szans na wygranie tego meczu.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Polska? Transmisja w tv z tego spotkania dostępna będzie na kanale TVP Sport. Natomiast w Internecie tę potyczkę będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!