Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska U21 – Węgry U21, zapowiedź i typy El. ME (29.03)
Oczy większości polskich kibiców będą zwrócone na mecz Polska – Szwecja. Ważny mecz eliminacyjny o młodzieżowe Euro rozegra jednak wcześniej Polska U21. Przeciwnikiem naszej młodej kadry będzie reprezentacja Węgier. Zapraszam na zapowiedzi i typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

El. ME U21: Polska – Węgry (29.03, 16:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Polska U21 rywalizuje o Mistrzostwa Europy w grupie B. Zajmujemy na razie trzecią lokatę, a do drugiego Izraela tracimy dwa punkty. Jeżeli chcemy myśleć o awansie na Euro, to trzeba zająć co najmniej drugie miejsce, wówczas pod uwagę będzie brana klasyfikacja drużyn z tejże pozycji. Liderem naszej grupy są Niemcy, ale tracimy do nich aż cztery punkty, co będzie trudno odrobić, ponieważ do końca eliminacji pozostały nam trzy mecze. Polska radzi sobie dosyć dobrze, choć na własne życzenie zgubiła kilka punktów. Przegraliśmy i zremisowaliśmy z Izraelem, pokonaliśmy jednak Niemców 4:0, Łotwę 5:0 i San Marino 3:0. Węgry plasują się tuż za nami – na czwartej pozycji. Nasi bratankowie nie mają już szans na awans, musiałby się wydarzyć cud, aby udało im się zaprezentować na Mistrzostwach Europy. Zgromadzili bowiem do tej pory 10 punktów, a niedawno przegrali z Izraelem i Niemcami, ale pokonali Łotwę, a także San Marino.

El. ME U21: Polska – Węgry (29.03, 16:00) – mecze bezpośrednie

Młodzieżowa reprezentacja Polski grała już w tym sezonie z Węgrami U21. Starcie odbywało się w Szeged i niestety wypuściliśmy zwycięstwo w ostatnich minutach rywalizacji. W doliczonym czasie gry bramkę na 2:2 strzelił Nemeth. Dla Polski bramki zdobywali Benedyczak i Wędrychowski.

El. ME U21: Polska - Węgry (29.03, 16:00) - typy

Polska U21 pokazała już podczas eliminacji, że ma w sobie duży potencjał. Pokonanie Niemców aż 4:0 jest nie lada wyczynem. Naszej młodzieżowej kadrze zdarzały się słabsze mecze, ale tym razem nie ma już miejsca na błędy, jeżeli realnie myślimy o awansie. Stawiam na wygraną Polaków i na BTS. Biało-czerwoni jeszcze nigdy nie zachowali czystego konta, grając z Węgrami U21. Do tego wyjściowym składzie wszyscy spodziewają się Nemetha. W poprzedniej bezpośredniej rywalizacji strzelił nam dwa gole, a niedawno popisał się dubletem w starciu z San Marino.

2.85

WYGRANA POLSKI

I OBIE STRZELĄ

betfan

El. ME U21: Polska - Węgry (29.03, 16:00) - przewidywane składy

Polska

Mistrza; Gruszkowski, Piątkowski, Mosor, Kiwior, Zalewski, Kozłowski, Skóraś, Karbownik, Benedyczak, Kamiński

Węgry

Hegyi; Iyinbor, Mocsi, Tamas, Major, Csongvai, Mezei, Kata, Konaromi, Nemeth, Skribek

El. ME U21: Polska - Węgry (29.03, 16:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Wtorkowy mecz Polski U21 z Węgrami U21 odbędzie się na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu o 16:00. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na TVP Sport Polsat Sport Premium 3.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!