El. MŚ: Polska – Węgry: typuj skład Biało-czerwonych i podwajaj wygraną!

Polska zagra w piątek ostatni mecz eliminacji Mistrzostw Świata. Przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie reprezentacja Węgier. Podopieczni Paulo Sousy mają już zapełnioną grę w barażach. Ekspert BETFAN Tomasz Włodarczyk wytypował skład na to spotkanie. Promocja jest dostępna dla każdego użytkownika BETFAN. Wytupuj swój skład i zgarnij wygraną!

Polska – Węgry (15.11 20:45)

Eliminacje zdecydowanie lepiej poszły reprezentacji Polski. Podopieczni Paulo Sousy pokonali ostatnio Andorę 4:1 i zapewnili sobie drugi miejsce, czyli udział w barażach. Początek kwalifikacji nie był dla nas zbyt udany. W pierwszych trzech meczach zdobyliśmy tylko cztery punkty, ale później było już tylko lepiej. Po słabym Euro 2020 nie przegraliśmy ani jednego eliminacyjnego spotkania. Wygraliśmy pięć spotkań i pozwoliliśmy sobie na jeden remis – z Anglią. Węgry lepiej rozpoczęły kwalifikacji. Po pierwszych trzech kolejkach miały 7 punktów na koncie. Po Mistrzostwach Europy przegrały jednak trzy spotkania co wykluczyło ich szansę na udział w turnieju w Katarze. Obecnie nasi bratankowie zajmują czwartą pozycję w grupie I i tracą do nas aż sześć oczek.

Poprzedni mecz między Polską, a Węgrami zakończył się remisem 3:3. Rywalizacja rozpoczęła się fatalnie dla Polaków, bo już w szóstej minucie polska defensywa popełniła błąd i na listę strzelców wpisał się Roland Sallai. Po przerwie – w 53. minucie Węgry wygrywały 2:0 po golu Szalaia, ale po dobrych zmianach Sousy bardzo szybko doprowadziliśmy do wyrównania za sprawą Piątka i Jóźwiaka. W 78. minucie euforia po raz kolejny ogarnęła kibiców zebranych na Puskas Arena, ponieważ bramkę na 3:2 zdobył Orban. Biało-czerwoni byli jednak w stanie odpowiedzieć i starcie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów po golu Roberta Lewandowskiego.

Wytypuj dokładnie skład Polski, a BETFAN podwoi twoją kolejną wygraną

BETFAN przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników, każdy może poczuć się jak selekcjoner reprezentacji Polski i zgarnąć dodatkową kasę. Co trzeba zrobić?

1. Wytypuj podstawowy skład reprezentacji Polski na mecz z Węgrami KLIKAJĄC TUTAJ
2. Zagraj go za dokładną stawkę 19 zł

1. Jeśli prawidłowo wytypowałeś skład Polski to PODWOIMY Twoją wygraną z następnego kuponu
2. Maksymalna kwota podwojenia to 2 000 zł

Promocja trwa od 14.11 od godz. 15:00 do 15.11 godz. 15:00. Na każdego gracza przysługuje jeden kupon. Szczegóły promocji tutaj: WYTYPUJ SKŁAD POLSKI.

EKSPERT BETFAN TOMASZ WŁODARCZYK WYTYPOWAŁ SWÓJ SKŁAD NA TO SPOTKANIE

Tomasz Włodarczyk dziennikarz sportowy i ekspert BETFAN pokusił się o wytypowanie podstawowego składu Polski na jutrzejsze spotkanie z Węgrami. Postawił w bramce na Wojtka Szczęsnego, który od dłuższego czasu jest podstawowym bramkarzem naszej reprezentacji. Wiemy, że w meczu zabraknie Glik, Lewandowskiego oraz Krychowiaka, na obronie zagrają więc Bednarek, Helik i Dawidowicz, a naszymi wahadłowymi będą Puchacz i Cash. W środku pola zagrają Linetty oraz Moder, a nad nimi będzie grał Piotr Zieliński. To zawodnik Napoli będzie odpowiedzialny najczęściej do posyłania piłki napastnik, którymi będą Milik oraz Świderski.

El. MŚ: Polska - Węgry: typuj skład Biało-czerwonych i podwajaj wygraną!

Wytypowanie całej jedenastki poprawne nie należy do najłatwiejszych, ale dla najcelniejszych graczy, którzy mogą wcielić się w rolę trenera reprezentacji Polski czeka nawet 2 tys. zł, bowiem do takiej kwoty można podwoić swoją wygraną.