Polska U21 – Kosowo U21: Typy, kursy, zapowiedź 08.09

Adrian Krawczyk

07 września 2023

Polska U21
W piątek Polska U21 rozpocznie swoje zmagania w eliminacjach Mistrzostw Europy U21. Biało-Czerwoni będą mierzyć się w grupie D, a ich pierwszym rywalem będzie Kosowo U21. Oczywiście młodzież z Polski będzie zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Zwycięstwo jest obowiązkowe, aby dobrze zapunktować na start oraz nie narobić sobie kłopotów przed kolejnymi spotkaniami. Czy Polacy U21 pewnie wygrają mecz z Kosowem U21? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Polska U21 – Kosowo U21.

Polska U21 – Kosowo U21 typy bukmacherskie

8 września w Płocku reprezentacja Polski U21 zmierzy się z Kosowem U21 w ramach eliminacji Mistrzostw Europy U21. Polacy będą zdecydowanym faworytem. Polska młodzież wydaje się, że zmierza w dobrym kierunku i dobrze prezentowała się na wielkich imprezach także w niższych kategoriach. O sile Polaków U21 będą decydować między innymi Kozłowski, Buksa czy Marchwiński, więc siła rażenia jest naprawdę dobra. Spodziewam się otwartego spotkania dlatego też typuję ponad 2.5 gola w meczu Polska U21 - Kosowo U21. Taki bet został wyceniony u bukmachera Betfan na mnożnik 1.69.

1.69

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Polska U21 - Kosowo U21 kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Polska U21 - Kosowo U21 wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Polski U21 (kurs 1.20). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Kosowo U21, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 13.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Polska U21 - Kosowo U21 to może liczyć na kurs 6.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, albowiem 2.09.

Polska U21 - Kosowo U21 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz reprezentacji pomiędzy Polską U21, a Kosowem U21 w ramach eliminacji Mistrzostw Europy U21, odbędzie się 8 września o 20:00 na Orlen Stadion w Płocku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym TVP Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy