Polska U20 – Portugalia U20: Typy, kursy, zapowiedź 08.09 | Elite League

Adrian Krawczyk

07 września 2023

Polska, typy

W piątek w towarzyskiej lidze dla młodzieży Elite League swój mecz rozegra Polska U20. Ich rywalem będzie reprezentacja Portugalii U20, która ma niewątpliwie bardzo zdolną młodzież. Oczywiście większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu według bukmacherów ma Portugalia U20, natomiast nie można również skreślić Biało-Czerwonych. Czy Polacy będą w stanie sprawić niespodziankę w meczu z Portugalią U20? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Polska U20 – Portugalia U20.

Polska U20 – Portugalia U20 typy bukmacherskie

 

8 września w Łomży reprezentacja Polski U20 zmierzy się z reprezentacją Portugalii U20. Będzie to spotkanie towarzyskie w ramach rozgrywek Elite League U20. Polacy średnio zaprezentowali się w marcu w meczu z Czechami U20 ulegając 0:1. Portugalia natomiast również grała z Czechami U20 tylko, że 4 dni później i przegrała aż 0:3. Jako, że są to mecze towarzyskie, a trenerzy mogą przetestować zawodników to spodziewam się, że możemy zobaczyć sporo bramek w tym meczu. W szczególności, że zarówno reprezentacja Polski U20, jak i Portugalii U20 zdecydowanie większe atuty posiada po stronie ofensywnej. Typuję powyżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

1.90

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Polska U20 - Portugalia U20 kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Polska U20 - Portugalia U20 wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Portugalii U20 (kurs 2.00). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Polska U20, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Polska U20 - Portugalia U20 to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, albowiem 1.70.

Polska U20 - Portugalia U20 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz reprezentacji pomiędzy Polską U20, a Portugalią U20 w ramach towarzyskiego spotkania turnieju Elite League, odbędzie się 8 września o 17:00 w Łomży. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym TVP Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy