Polska – Tajlandia: Typy, kursy, zakłady | 15.06 Liga Narodów Kobiet

Wojciech Sikora

15 czerwca 2024

W drugim meczu, w Hongkongu, Polska nie dała szans rywalkom i pokonała pewnie Dominikanę 3:0, dzięki czemu wciąż utrzymują drugie miejsce w tabeli grupowej.

Polska, siatkówka, ME siatkarek 2023

W przedostatniej odsłonie podejmą rywalizację z Tajlandią, która już nie ma szans na grę w fazie play-off. Dotychczas wygrali tylko trzy spotkania w tegorocznej edycji. Czy dziś ponownie Biało-Czerwone zdominują przeciwniczki? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Tajlandia. 

Zapowiedź meczu Polska – Tajlandia

Po turnieju w Anatalyi Polki zajmowały pierwsze miejsce, zgarniając komplet punktów. Po kolejnych czterech spotkaniach w Arlington, ponownie zakończyły z kompletem wygranych i jako jedyne dotychczas po ośmiu spotkaniach mają komplet punktów. W kolejnym etapie będą rywalizować w Hongkongu, gdzie zagrają kolejno z Brazylią, Dominikaną, Tajlandią oraz Chinami. Dwa pierwsze spotkania mają już za sobą. W pierwszym z nich przegrały z Brazylią 1:3, tracąc fotel lidera, a w drugim ograły pewnie Dominikanę 3:0

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Tajlandia

Betfan logo
POLSKA WYGRA 3:0
Kurs 1.40
Zagraj już teraz

Przebieg meczu z Tajlandią nie powinien znacznie różnić się od tego z Dominikaną. Co więcej dzisiejszy rywal jest w teorii jeszcze słabszy i w takim wypadku trener może wpuścić na boisko wiele zmienniczek, by dać powoli odpocząć kluczowym siatkarkom. Niemniej jednak nasza kadra obecnie jest na tyle silna, że zmienniczki nie powinny mieć problemów z ograniem takich przeciwniczek wynikiem 3:0.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Tajlandia

  • Wygrana Polski – 1.04
  • Wygrana Tajlandia – 10.00
  • Powyżej 3.5 seta -2.50

Znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.04. Tak też Tajlandia będą tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 10.00. Warto spojrzeć na szerszą gamę zakładów jakie na to spotkanie przygotował bukmacher BETFAN.

Siatkarska Liga Narodów kobiet: Kadra

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Hongkongu, którą powołał trener Stefano Lavarin, gdzie wprowadził kilka korekt:

– libero: Justyna Łysiak, Aleksandra Szczygłowska
– rozgrywające: Katarzyna Wenerska, Joanna Wołosz
– środkowe: Klaudia Alagierska, Magdalena Jurczyk, Agnieszka Korneluk, Kamila Witkowska
– atakujące: Malwina Smarzek, Magdalena Stysiak
– przyjmujące: Martyna Czyrniańska, Monika Fedusio, Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk, Olivia Różański

Transmisja meczu Polska – Tajlandia, gdzie oglądać? 

Sobotni mecz pomiędzy Polską a Tajlandią, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów kobiet, odbędzie się 15 czerwca o 11:00 na hali w Hongkongu. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat oraz Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy