Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska- Szwecja. Gdzie obejrzeć? Transmisja Euro 2020

W sobotę 19 czerwca odbędzie się mecz Polska – Szwecja na Euro 2020, który najprawdopodobniej rozstrzygnie o tym, czy Biało-Czerwoni będą mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie. 

Euro 2020 Polska- Szwecja: Trzeba wygrać, aby awansować

Jeżeli Polacy przegrają albo zremisują to żegnają się z turniejem. Jeżeli Polska da radę Szwecji i wygra to spotkanie to zapewni sobie pewny awans prawdopodobnie z drugiego miejsca. Prawdopodobnie, bo przy remisie Słowacji z Hiszpanią jest szansa na pierwsze miejsce w grupie. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo naszej reprezentacji. Do kadry wraca Grzegorz Krychowiak, a pod znakiem zapytania stoi występ Jakuba Modera. Szwedzi mają już zapewniony awans z grupy, jednak nie można liczyć na to, że odpuszczą ten mecz, bowiem na pewno będą chcieli zająć jak najwyższe miejsce.

Euro 2020: Polska – Szwecja (23.06, 18:00) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Po kilkudniowej przerwie, reprezentację Polski czeka mecz ze Szwecją w St. Petersburgu. Wiara w naszym narodzie po remisie z Hiszpanią jest duża większa niż po meczu ze Słowacją, gdy wielu już wieszczyło odpadnięcie naszych piłkarzy z Euro 2020. Obowiązkiem każdego kibica jest wspierać w środę reprezentację Polski w tym zapewne ciężkim i ważnym spotkaniu. Dla tych, którzy nie będą mieli okazji oglądać meczy w Rosji zostanie przygotowana transmisja i profesjonalne studio w telewizji.

Szczegóły transmisji Polska- Szwecja:

Data i godzina meczu: środa 23 czerwca godz. 18:00
Transmisja: 15:05 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB, Smart TV, TVP 4K
Powtórka: 17:25 TVP 1
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak
Prowadzący studio: Mateusz Borek
Goście/eksperci: Sebastian Mila, Rafał Gikiewicz, Sławomir Peszko
Analiza: Piotr Nowak

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy możecie obejrzeć w Telewizji Polskiej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!