Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Słowenia: Typy, kurs, zapowiedź | 14.01 Mistrzostwa Świata

Polska po pierwszym meczu, gdzie walczyła jak równy z równym z Francją, pozostaje w tabeli na 3. miejscu bez punktów. Teraz czeka ich bardzo ważne starcie ze Słowenią, która ma już za sobą zwycięstwo z Arabią Saudyjską. Czas na bardzo ważne starcie Polaków w kontekście walki o drugie miejsce w tabeli grupy B. Czy nasza reprezentacja poradzi sobie ze Słowenią? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Słowenia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mistrzostwa Świata: Polska – Słowenia (14.01, 20:30) – Zapowiedź meczu

Pierwszy mecz Polaków z Francuzami, mimo porażki, można uznać za bardzo udany. Przegrywali większość meczu, choć wciąż trzymając niewielki dystans do białoczerwonych. Kluczowym momentem było doprowadzenie do remisu 21:21, w końcówce spotkania. Niestety od tego momentu Francja zdobywając szybkie trzy bramki, odebrała nam nadzieję chociażby na remis. Ostatecznie białoczerwoni przegrali 24:26

 

Teraz na Polskę czeka rywal będący jak najbardziej w zasięgu, choć wciąż nie można nazywać tego meczu formalnością. Słowenia zgodnie z planem wygrała, a wręcz rozgromiła Arabię Saudyjską aż 33:19. Oczywiście ten mecz miał z góry wiadomego zwycięzcę. Nasza reprezentacja ostatni raz mierzyła się ze Słowenią w 2017 i wygrali wtedy 27:26.

Mistrzostwa Świata: Polska - Słowenia (14.01, 20:30) - typy, typowanie

Kursy na to spotkanie minimalnie faworyzują naszą reprezentację, choć zdaję mi się, że nasz potencjał jest znacznie wyższy. Być może wynik pierwszych spotkań miał na to wpływ, ale jeśli Polacy zagrają tak jak z Francją to przy pomocy naszych kibiców, zwycięstwo powinno przyjść łatwo. Stawiam w tym spotkaniu wygraną naszej drużyny.

1.89

POLSKA WYGRA

betfan

Mistrzostwa Świata: Polska - Słowenia (14.01, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Mistrzostw Świata piłki ręcznej pomiędzy Polska i Słowenią odbędzie się 14 stycznia o 20:30 na hali Spodek w Katowicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu i Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!