Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Rosja – typy na mecz

We wtorek Polacy zmierzą się w meczu towarzyskim z Rosją. Dla obu reprezentacji jest to pierwszy mecz kontrolny przed Euro 2020. BETFAN przygotował specjalny zakład MATCHDAY BOOST na to wydarzenie.

Polska – Rosja (1.06 20:45) – MATCHDAY BOOST

Rosja będzie naszym pierwszym testowym rywale przez Euro 2020. Paulo Sousa będzie miał kolejną okazję, aby przyjrzeć się jak funkcjonuje nasza reprezentacja. BETFAN z okazji spotkania Biało-Czerwonych przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST. Z promocyjnego zakładu z pewnością ucieszą się typerzy, którzy chcieli postawić na wygraną Polski. Kurs na podopiecznych Paulo Sousy został podwyższony na aż 3.00 (tradycyjna oferta 2.66). Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych.

Polska – Rosja (1.06 20:45) – przewidywane składy

Jak informowaliśmy w zapowiedzi do meczu Polska – Rosja, na placu gry od pierwszych minut nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego, a prawdopodobnie nie zagra także Piotr Zieliński.

Przewidywane składy:
Polska: Fabiański – Bednarek, Glik, Helik – Krychowiak, Moder, Bereszyński, Klich, Puchacz – Świderski, Kownacki
Rosja: Szunin – Mario Fernandes, Siemionow, Dżykija, Kudriaszow, Gołowin, Ozdojew, Kuziajew, Żemaletdinow, Dziuba, Żyrkow

Polska – Rosja (1.06 20:45) – typy na mecz

BETFAN oprócz zakładu MATCHDAY BOOST przygotował szeroką ofertę na mecz Polska – Rosja. Przygotował z niej dwa typy.

1. typ – obie strzelą – kurs 1.75 z oferty BETFAN
Wprawdzie podopieczni Sousy ma grać od początku bez trzech największych gwiazd – Lewandowskiego, Szczęsnego i Zielińskiego, ale wciąż dysponuje całkiem dobrym zespołem. Reprezentacja Rosji nie ma najszczelniejszej defensywy i od pięciu meczów nie zachowała czystego konta, a grała między innymi z Maltą. Spodziewam się także, że grający bez najlepszych ogniw Biało-Czerwoni również stracą bramkę.

2. typ – Polska – liczba celny strzałów na bramkę poniżej 5.5 – kurs 1.60 z oferty BETFAN
Biało-Czerwoni nie oddają zbyt dużo celny strzałów, nawet ze słabą reprezentacją Andory piłka tylko cztery razy zmierzała w światło bramki. W meczu z Węgrami każde celne uderzenie kończyło się golem, dlatego również i wtedy bramkarz nie musiał zbyt często interweniować. O sytuacje będzie trudniej tym bardziej że gramy z bardziej wymagającym rywalem i bez najlepszych piłkarzy.

Mecz Polski z Rosją odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu i rozpocznie o 20:45. Transmisję będziecie mogli obejrzeć na Polsat Sport, TVP Sport i TVP 1.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!