Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Rosja. Gdzie obejrzeć mecz kadry U-21?

Polska – Rosja. Reprezentacja Polski U-21 zmierzy się na swoim terenie z zawodnikami z Rosji. Dla naszej młodzieżówki będzie to naprawdę ważne spotkanie.

POLSKA – ROSJA. ZAKŁADY, KURSY, TYPY

To mecz rozgrywany w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21. Jest dla nas bardzo istotny, bowiem walczymy o awans na ten turniej i mamy naprawdę spore szanse, by się tam pojawić. Zagrają tam zwycięzcy swoich grup oraz pięć ekip z drugich miejsc, które będą miały najlepszy bilans. Aktualnie reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce, mając na swoim koncie trzynaście punktów. Tak prezentuje się dokładna tabela (kolejno: pozycja, kraj, mecze, liczba punktów, gole strzelone, gole stracone)

1. Rosja 7 17 14-2

2. Polska 6 13 14-5

3. Serbia 7 8 10-7

4. Bułgaria 6 8 7-3

5. Estonia 6 3 2-26

6. Łotwa 6 3 4-8

Turniej finałowy odbędzie się w 2021 roku na Węgrzech i Słowenii. Interesujący jest jednak termin zmagań, bowiem faza grupowa wystartuje pod koniec marca, a faza pucharowa dopiero w dniach 31 maja – 6 czerwca.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Rosja? Transmisja w TV odbędzie się na kanale TVP Sport. To spotkanie będzie dostępne także w Internecie online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Początek starcia o godzinie 18:00, natomiast komentować będą Michał Zawacki i Andrzej Strejlau.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!