Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Meksyk – typy, kursy, zapowiedź | MŚ 2022
Polska udanie rozpoczęła tegoroczne Mistrzostwa Świata. Pewnie pokonali Bułgarię 3:0 i są na dobrej drodze do awansu do fazy play-off. Spotkanie z Meksykiem powinno być spacerkiem dla biało-czerwonych. Ekipa z Ameryki Północnej przegrała w 1. kolejce 0:3 z USA. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Meksyk (28.08. godz. 20:30) – zapowiedź

Polska wygrała w 1. kolejce z Bułgarią. Był to bardzo pewny mecz w wykonaniu biało-czerwonych. Pierwszy set to koncert gry podopiecznych Nikoli Grbicia. Obrońcy tytułu wygrali tę partię do 12 i nie dali żadnych szans rywalom. Kolejne dwie partie były nieco bardziej wyrównane, ale obie wygrali Polacy do 20.
Meksyk nie miał zbyt wiele do powiedzenia w pojedynku z USA. Przegrali do 18, 20 i 12, więc w żadnym z setów nie zagrozili Stanom Zjednoczonym. Mecz z Polską powinien wyglądać podobnie, ponieważ biało-czerwoni wydają się być w dobrej formie i spotkanie z Meksykiem nie będzie dla nich sporym wyzwaniem.

Polska – Meksyk (28.08. godz. 20:30) – typ

2.20

MATEUSZ BIENIEK

POWYŻEJ 3.5 BLOKÓW

betfan

  Polska jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, dlatego też kursy na wygraną Polaków są bardzo niskie. Patrząc na formę Mateusza Bieńka z pojedynku przeciwko Bułgarom, myślę, że powinien zdobyć przynajmniej 4 punkty blokiem i dlatego zdecydowałem się na taki typ.

Polska – Meksyk (28.08. godz. 20:30) – transmisja

Mecze Mistrzostw Świata w siatkówce transmitowane są na kanałach sportowych Polsatu. Spotkania podopiecznych Nikoli Grbicia są też dostępne w otwartej telewizji na kanale TVP 1.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!