Polska – Islandia: Transmisja w tv i online

Kamil Błaszczyk

08 czerwca 2021

Polska - Islandia: Transmisja w tv i online

Ostatni mecz towarzyski przed Euro 2020. Polska zmierzy się z Islandią na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

Ostatni sprawdzian przed meczem ze Słowacją

Mecz z Islandią będzie ostatnią próbą przed rozpoczynającym się w najbliższy piątek Euro 2020. Z pewnością Paulo Sousa zdecyduje się na mniej eksperymentalny skład niż w meczu z Rosją. Być może w meczu z Islandią będziemy świadkami podobnego składu, jaki zagra ze Słowacją. Islandia nie zakwalifikowała się na Euro 2020, za to potrafiła zaskakiwać na poprzednich dużych imprezach. Na Euro 2016 awansowała aż do ćwierćfinału, gdzie została wyeliminowana przez Francję, natomiast na mundialu w Rosji odpadła w fazie grupowej, jednak sam awans na Mistrzostwa Świata był już ogromnym sukcesem. Rywal z pewnością nie będzie łatwy, jednak wszyscy życzymy sobie zwycięstwa Polaków i dobrych nastrojów przed Mistrzostwami Europy.

Polska – Islandia (08.06, 18:00) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Transmisję meczu „na żywo” będzie można oglądać na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport od godziny 18:00.

Studio przedmeczowe będzie można oglądać od 17:00 na Polsacie Sport i od 17:15 na TVP Sport.

Mecz można również obejrzeć online na sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport oraz w serwisie IPLA.

Polacy swój pierwszy mecz na Euro 2020 rozegrają ze Słowacją 14 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00.

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy