Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Holandia. Decydujący mecz dla Brzęczka

Polska – Holandia. W środę o godzinie 20:45 Biało-Czerwoni zagrają na swoim stadionie z kadrą Oranje. W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania.

BRZĘCZEK ODEJDZIE PO HOLANDII?

Reprezentacja Polski w meczu z Włochami wyglądała tragicznie. Jedynie Wojciech Szczęsny wywiązał się ze swoich obowiązków, ale i tak nie udało nam się nawet zremisować. W środę nasza drużyna narodowa zagra ostatnie spotkanie w tym roku, a na następne przyjdzie nam czekać aż do marca. Liczymy na udane pożegnanie, choć spodziewamy się najgorszego.

Holandia jest zdecydowanym faworytem meczu z Polską. Według naszych analityków ma 55% szans na pokonanie Polski nawet mimo gry na wyjeździe. Szanse procentowe naszych rywali powinny jednak z czasem wzrosnąć. To dlatego, że w tym spotkaniu najpewniej nie wystąpi Robert Lewandowski, a pozycja Jerzego Brzęczka jest dość niepewna. Nie zdziwimy się, jeśli po tym spotkaniu zostanie on zwolniony.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Holandia? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się w TVP Sport. W Internecie tę potyczkę będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!