Pobierz aplikację betfan na telefon
Holandia – Polska. Transmisja online i w TV. Gdzie obejrzeć mecz?

Holandia – Polska. Reprezentacja Polski zmierzy się z kadrą „Oranje” 4 września o godzinie 20:45. Gdzie obejrzeć transmisję z tego spotkania?

HOLANDIA – POLSKA. ZAKŁADY, KURSY, TYPY

Prawie rok temu, 19 listopada reprezentacja Polski rozegrała swój ostatni mecz. Wówczas „Biało-Czerwoni” pokonali Słowenię 3:2 po golach Sebastiana Szymańskiego, Roberta Lewandowskiego i Jacka Góralskiego, natomiast Dla rywali trafiali Tim Matavz i Josip Ilicić. Teraz czeka nas bardziej prestiżowe spotkanie, bo w Lidze Narodów. Trafiliśmy do grupy pierwszej z Włochami, Bośnią i Hercegowiną oraz wspomnianą Holandią.

HolandiaPolska to spotkanie, które będzie dla polskiego kibica świętem. Szkoda tylko, że nie zobaczymy w tym starciu Roberta Lewandowskiego, ale to zrozumiałe, że kapitan reprezentacji musi odpocząć po wyczerpującym sezonie.

Jerzy Brzęczek będzie mógł eksperymentować. W ataku do dyspozycji ma Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka, w linii pomocy prawdziwą szansę mogą dostać w końcu Damian Kądzior i Karol Linetty. Obaj w letnim oknie transferowym zmienili kluby. Do tego liczymy na to, że Sebastian Walukiewicz po udanym sezonie pokaże się z dobrej strony na zgrupowaniu kadry.

HOLANDIA – POLSKA. TRANSMISJA W TV I ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Holandia – Polska? Transmisja z tego spotkania dostępna będzie w kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. W Internecie tę potyczkę będzie można obejrzeć na stronach sport.tvp.pl oraz ipla.tv.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!