Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska Guuurom: Od powiedzenia lamerskiego do modnego

Hasło „Polska guuurom” zostało stworzone i wprowadzone do języka potocznego za sprawą Mariusza Pudzianowskiego. BETFAN razem z byłym strongmenem i obecnym zawodnikiem KSW wychodzi z nową kampanią reklamową.

Rozwój „Polska guuurom”

Dzisiaj już praktycznie każdy w Polsce zna legendarne hasło Mariusza Pudzianowskiego. Na początku większość osób naśmiewała się z Pudzianowskiego i jego powiedzenia, które wypowiadał przed kamerami podczas zawodów strongman. Hasło to po odejściu Pudzianowskiego z podnoszenia ciężarów odeszło trochę w niepamięć, jednak od zeszłego roku jego popularność ogromnie wzrosła.

Pudzianowski i e-sport?

Nikt do końca nie wie jak „Polska gurom” stała się viralem. Prawdopodobnie ma to związek z e- sportem, a konkretniej z rozgrywkami League of Legends. Do rozpropagowania „Polska gurom” przyczynił się znany gracz League of Legends Carlos „ocelote” Rodriguez Santiago. Znany jest on między innymi ze stworzenia legendarnej drużyny G2 Esports, w której występuje Polak Marcin „jankos” Jankowski. Oprócz Ocelote, duży wpływ na rozwój tego hasła miał polski streamer „Puki Style”.

Chcesz poznać więcej informacji związanych z kampanią BETFAN i hasłem „Polska gurom”? Zobacz artykuł o kampanii POLSKA GUUUROM.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!