Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Finlandia. Przewidywany skład kadry

Polska – Finlandia. Przewidywany skład kadry jest już znany. Jerzy Brzęczek da szansę nowym zawodnikom.

W środę o godzinie 20:45 Polska zmierzy się w Gdańsku z Finlandią. Będzie to sparing przed znacznie ważniejszymi meczami w Lidze Narodów z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Z tego powodu Brzęczek będzie chciał spróbować nowych rozwiązań i da szansę nowym graczom, którzy z pewnością ostro powalczą o miejsce w pierwszej jedenastce na stałe.

PRZEWIDYWANY SKŁAD KADRY

Przewidywany skład kadry na mecz Polska – Finlandia prezentuje się następująco:

Drągowski – Bereszyński, Bochniewicz, Walukiewicz (Glik), Karbownik – Klich, Moder, Linetty – Kądzior, Milik (Piątek), Grosicki.

Można śmiało powiedzieć, że zagra Polska B. W bramce w końcu zobaczymy utalentowanego Drągowskiego, który rzadko ma okazję na grę ze względu na sporą konkurencję. Na prawej obronie zagra Bereszyński przegrywający na co dzień rywalizację z Kędziorą. Na lewej zobaczymy Karbownika, a parę stoperów stworzą Bochniewicz z Walukiewiczem. W środku pola zagrają Klich, Moder i Linetty, a z przodu najprawdopodobniej zobaczymy Kądziora, Milika i Grosickiego, ale jest też szansa, że zagra Piątek.

POLSKA – FINLANDIA. KADRA BRZĘCZKA FAWORYTEM

W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że Polska na 55% wygra to spotkanie. Mamy nadzieję, że tak się właśnie stanie. Dzięki temu reprezentacja może nabierze pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!