Polska – Dominikana: Typy, kursy, zakłady | 14.06 Liga Narodów Kobiet

Wojciech Sikora

14 czerwca 2024

Pierwszy mecz w Hongkongu nie poszedł po myśli naszej reprezentacji. Tym samym Polska straciła fotel lidera w klasyfikacji grupy Ligi Narodów Kobiet.

Polska reprezentacja kobiet w siatkówce

Teraz przed nimi spora szansa na kolejn komplet, bowiem zmierzą się z Dominikaną, która ma spore problemy z regularnym zdobywaniem punktów. Czy po słabym początku nasza kadra zrekompensuje się dziś pewną wygraną? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Dominikana. 

Zapowiedź meczu Polska – Dominikana

Po turnieju w Anatalyi Polki zajmowały pierwsze miejsce, zgarniając komplet punktów. Po kolejnych czterech spotkaniach w Arlington, ponownie zakończyły z kompletem wygranych i jako jedyne dotychczas po ośmiu spotkaniach mają komplet punktów. W kolejnym etapie będą rywalizować w Hongkongu, gdzie zagrają kolejno z Brazylią, Dominikaną, Tajlandią oraz Chinami. Z pierwszymi z nich mają już spotkanie za sobą i niestety odniosły w nim pierwszą porażkę 1:3.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Dominikana

Betfan logo
POLSKA WYGRA 3:0
Kurs 1.99
Zagraj już teraz

Przed naszą reprezentacją w teorii bardzo łatwe spotkanie. Dominikana na ten moment ma za sobą tylko trzy wygrane i plasują się dopiero na 10. pozycji. Dal nich ten mecz będzie kolejnym ciężkim testem. Niemniej jednak to Biało-Czerwonie powinny tutaj właśnie dominować i dość szybko odprawić rywalki. Typuję wynik 3:0.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Dominikana

  • Wygrana Polski – 1.13
  • Wygrana Dominikany – 5.80
  • Powyżej 3.5 seta – 1.80

Znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.13. Tak też Dominikana będą tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 5.805. Warto spojrzeć na szerszą gamę zakładów jakie na to spotkanie przygotował bukmacher BETFAN.

Siatkarska Liga Narodów kobiet: Kadra

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Hongkongu, którą powołał trener Stefano Lavarin, gdzie wprowadził kilka korekt:

– libero: Justyna Łysiak, Aleksandra Szczygłowska
– rozgrywające: Katarzyna Wenerska, Joanna Wołosz
– środkowe: Klaudia Alagierska, Magdalena Jurczyk, Agnieszka Korneluk, Kamila Witkowska
– atakujące: Malwina Smarzek, Magdalena Stysiak
– przyjmujące: Martyna Czyrniańska, Monika Fedusio, Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk, Olivia Różański

Transmisja meczu Polska – Dominikana, gdzie oglądać? 

Piątkowy mecz pomiędzy Polską a Dominikaną, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów kobiet, odbędzie się 14  czerwca o 11:00 na hali w Hongkongu. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat oraz Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy