Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Czarnogóra: Typy, kurs, zapowiedź | 20.01 Mistrzostwa Świata

To już niestety pewne, Polska nie zagra w kolejne fazie Mistrzostw Świata. Hiszpanie pozbawili nas nawet matematycznych szans na dalszą grę. Mimo to pozostały nam dwa starcia, które na pewno będziemy chcieli wygrać zwłaszcza, że wciąż gramy w Krakowie, więc polskich kibiców nie zabraknie. Mimo to rywale nadal mają możliwość awansu. Czy nasza reprezentacja poradzi sobie w tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Czarnogóra.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mistrzostwa Świata: Polska – Czarnogóra (20.01, 20:30) – Zapowiedź meczu

Pierwszy mecz Polaków z Francuzami, mimo porażki, można uznać za bardzo udany. Przegrywali większość meczu, choć wciąż trzymając niewielki dystans do białoczerwonych. Kluczowym momentem było doprowadzenie do remisu 21:21, w końcówce spotkania. Niestety od tego momentu Francja zdobywając szybkie trzy bramki, odebrała nam nadzieję chociażby na remis. Ostatecznie białoczerwoni przegrali 24:26. Ze Słowenią byliśmy faworytami, choć w dużej mierze z racji meczu w naszym kraju. Choć start był niezły, to jednak już po pierwszej połowie przegrywaliśmy 6 golami. W drugiej połowie zabrakło solidnej gry w obronie i ostatecznie przegraliśmy 23:32. Ostatnie starcie rundy wstępnej wygraliśmy zgodnie z planem z Arabią Saudyjską 27:24, jednakże z takimi przeciwnikami różnica zwycięstwa powinna być znacznie większa.

 

Spotkanie z Hiszpania pogrzebało nasze szans na awans do ćwierćfinałów. Mimo, że walczyliśmy do samego końca to ostatecznie przegraliśmy 23:27, głównie z winy słabej skuteczności. Teraz przyszło nam grać mecze honorowe, gdzie nasi piłkarze na pewno będą chcieli zmazać po sobie plamę. Czarnogóra po o wiele łatwiejszej grupie wstępnej, ma jeszcze szanse w walce o awans do ćwierćfinałów, choć raczej to Hiszpania i Francja awansują do dalszej fazy. Mimo to w tym starciu Polska ma cel poprawić swój bilans, a rywale chęć powalczyć o awans.

Mistrzostwa Świata: Polska - Czarnogóra (20.01, 20:30) - typy, typowanie

Z Czarnogórą nie graliśmy od 2009, do tamtego meczu wygraliśmy wszystkie 3 mecze. Tym razem po tylu latach niestety nie jest nam dane zagrać z Czarnogórą o szanse na awans, a jedynie poprawę statystyk. Myślę, że w meczu z Hiszpanią gdyby nie brak skuteczności, to o kto wie, czy nadal byśmy nie byli w grze. Właśnie przez pryzmat meczu poprzedniego myślę, że Czarnogóra nie będzie w stanie nas pokonać, więc stawiam wygraną Polski z handicapem -1,5.

1.77

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM -2,5

betfan

Mistrzostwa Świata: Polska - Czarnogóra (20.01, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Mistrzostw Świata piłki ręcznej pomiędzy Polską a Czarnogóą odbędzie się 20 stycznia o 20:30 na Tauron Arenie w Krakowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale  TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!