Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Chile: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11
Lada dzień Polska uda się do Kataru, by rozpocząć Mistrzostwa Świata 2022. Najpierw, jednak czeka ich ostatni test, jakim jest pojedynek z Chile. Rywal naszej reprezentacji nie gra w tegorocznej imprezie, więc na pewno będą chcieli zaprezentować się w tym starciu jak najlepiej. Co na ten mecz zaplanuje nasz szkoleniowiec? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Chile.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : Polska – Chile (16.11, 18:00) – Zapowiedź meczu

Polacy swoje ostatnie starcie rozegrali we wrześniu w ramach Ligi Narodów. Do samego końca musieli bronić się przed spadkiem, więc w ostatnim spotkaniu z Walią musieli co najmniej zremisować. W końcowym rezultacie udało im się ten meczy wygrać 1:0, a dzięki temu w przyszłym roku nadal będziemy oglądać nasza reprezentację z najlepszymi. Teraz czekają ich długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata, choć najpierw zmierzą się w meczu towarzyskim z Chile. Rywal Polaków niestety dość zaskakująco nie awansował na tegoroczne Mistrzostwa Świata, choć brakło im naprawdę niewiele.

Mecz towarzyski : Polska - Chile (16.11, 18:00) - typy, typowanie

W historii obie reprezentacje mierzyły się zaledwie raz, w 2018 roku. Wtedy mecz ten również był ostatnim sprawdzianem Polski przed Mistrzostwami Świata. Tamto spotkanie, po bardzo wyrównanej grze obu zespołów, zakończyło się wynikiem2:2. Wtedy to o wiele lepiej Polacy zagrali pierwszą połowę, a to z racji wprowadzenia na druga połowę dużej ilości zmienników. W tym pojedynku również uważam, że trener chcąc oszczędzać zawodników, da się ograć przede wszystkim rezerwowym, którzy być może w klubach grywali ostatnim czasem mniej. Nie spodziewam się w tym spotkaniu zbyt szybkiej gry i raczej skromnej ilości bramek. Stawiam poniżej 2,5 gola.

1.56

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Mecz towarzyski : Polska - Chile (16.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz towarzyski pomiędzy Polską, a Chile odbędzie się 16 listopada o 18:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!