Polska – Bułgaria: Typy, kursy, zakłady | 04.06 Liga Narodów

Wojciech Sikora

03 czerwca 2024

Po pierwszym turnieju, rozgrywanym w Antalyi, Polska zajmuje piąte miejsce w tabeli. Niemniej jednak przed nimi jeszcze aż osiem spotkań, które mogą przełożyć nawet na ich pierwsze miejsce, zwłaszcza, że do składu wróciło kilku ważnych graczy.

Polska siatkówka, Liga Narodów mężczyzn

W pierwszej odsłonie rywalizacji w Japonii nasi siatkarze podejmą spotkanie przeciwko Bułgarii. Nasi najbliżsi rywale wygrali tylko jedno spotkanie w pierwszych czterech meczach i zajmują obecnie 13. miejsce. Czy w tym zestawieniu Biało-Czerwoni ponownie okażą się lepsi? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Bułgariaa. 

Zapowiedź meczu Polska – Bułgaria

Choć spodziewano się po naszej kadrze kompletu zwycięstw w Antalyi, tak jednak ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali. W meczu otwarcia wygrali z USA 3:0, później pokonali 3:1 Kanadę i 3:0 Holandię. Niespodziewane problemy sprawiła jednak Słowenia, która wygrała z Polską aż 3:0. Tym samym zajmujemy dopiero piąte miejsce w tabeli ogólnej. Przed nimi kolejne cztery mecze z : Bułgarią, Turcją, Japonią i Brazylią.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Bułgaria

Betfan logo
POLSKA PONIŻEJ 75.5 PUNKTÓW
Kurs 1.80
Zagraj już teraz

Bułgarzy wygrali w ostatnich latach z nami raz, w 201 roku. Od tamtego czasu przegrali wszystkie osiem spotkań i tylko w jednym rozegrano pełen dystans, a cztery kończyły się naszą wygraną do zera. W tej edycji Ligi Narodów Bułgaria wciąż nie prezentuje formy, która mogłaby jakkolwiek zagrozić naszej kadrze, nawet tej z kilkoma bramkami. Moim zdaniem otwarcie spotkań w Japonii zakończy się szybką wygraną 3:0, a Polacy zdobędą maksymalnie 75 punktów.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Bułgaria

  • Wygrana Polski – 1.05
  • Wygrana Bułgarii – 8.60
  • Powyżej 3.5 seta – 2.40

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.05. Tak też Bułgaria będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 8.60. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 2.40.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Japonii, którą powołał trener Nikola Grbic:

– libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura
– rozgrywający: Marcin Janusz, Jan Firlej
– środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba
– atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
– przyjmujący: Tomasz Fornal, Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz

Transmisja meczu Polska – Bułgaria, gdzie oglądać? 

Wtorkowy mecz pomiędzy Polską a Bułgarią, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 4 czerwca o 08:30 na hali w Antalyi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy