Polska – Brazylia: Typy, kursy, zakłady | 08.06 Liga Narodów

Wojciech Sikora

08 czerwca 2024

Po trzech triumfach w Japonii, Polska zajmuje pierwszej miejsce w tabeli. Z każdym meczem nasza reprezentacja nabiera większej pewności i udowadnia swoja siłę, jako faworyt całej imprezy.

Polska - Brazylia: Typy, kursy, zakłady | 08.06 Liga Narodów

Przed nimi ostatnie starcie w kraju kwitnącej wiśni, w którym podejmą rywalizację z Brazylią. Choć w założeniu rywal wydaje się bardzo wymagający, tak jednak w obecnej sytuacji braku części kluczowych graczy, to Biało-Czerwoni będą tutaj faworytami. Czy uda im się wygrać po raz kolejny? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Brazylia. 

Zapowiedź meczu Polska – Brazylia

Choć spodziewano się po naszej kadrze kompletu zwycięstw w Antalyi, tak jednak ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali. W meczu otwarcia wygrali z USA 3:0, później pokonali 3:1 Kanadę i 3:0 Holandię. Niespodziewane problemy sprawiła jednak Słowenia, która wygrała z Polską aż 3:0. Tym samym zajmujemy dopiero piąte miejsce w tabeli ogólnej. W Japonii również rozegrają cztery starcia, a trzy mają już za sobą. Wygrali bowiem z Bułgarią 3:1 oraz z Turcją aż 3:0. Z kolei groźną reprezentację Japonii odprawili ze sporą przewagą aż 3:0.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Brazylia

Betfan logo
POLSKA WYGRA Z HANDICAPEM -1.5 SETA
Kurs 1.53
Zagraj już teraz

Gdyby nie braki w reprezentacji Brazylii, ten mecz mógłby okazać się hitem tej kolejki, jednak w obecnej sytuacji nasza reprezentacja nie powinna mieć większych problemów. W poprzednim spotkaniu Brazylia niespodziewanie przegrała ze Słowenią, co dosadnie pokazuje jak duże problemy mają obecnie w kadrze. Z naszą reprezentacją przegrali aż cztery poprzednie mecze w tym tylko raz na pełnym dystansie. Tym razem również spodziewam się wygranej z handicapem -1.5 seta Biało-Czerwonych.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Brazylia

  • Wygrana Polski – 1.26
  • Wygrana  Brazylii – 3.60
  • Powyżej 3.5 seta – 1.50

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.26. Brazylia więc będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 3.60. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.37, z kolei pięć partii to przelicznik aż 1.50.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Japonii, którą powołał trener Nikola Grbic:

– libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura
– rozgrywający: Marcin Janusz, Jan Firlej
– środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba
– atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
– przyjmujący: Tomasz Fornal, Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz

Transmisja meczu Polska – Brazylia, gdzie oglądać? 

Sobotni mecz pomiędzy Polską a Brazylią, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 8 czerwca o 08:30 na hali w Japonii. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy