Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Argentyna: Przewidywane składy i promocje BETFAN

Już dzisiaj wieczorem Polska rozegra w Katarze swój ostatni mecz grupowy na tegorocznych mistrzostwach świata. Meczem o grę w fazie pucharowej i możliwość pozostania dłużej w Katarze będzie ten z Argentyną. Po tym meczu Polacy mogą pozostać na pierwszym miejscu, ale również mogą odpaść z turnieju. Zapraszam na przedstawienie przewidywanych składów na ten mecz oraz promocji, które oferuje polski, legalny bukmacher BETFAN.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Argentyna (30.11, 20:00) – Z jednym czy z dwoma napastnikami?

Skład reprezentacji Polski już nam się chyba wyklarował w tych pierwszych dwóch spotkaniach i nie ma co ukrywać, że lepiej zagraliśmy z Arabią Saudyjską niż z Meksykiem, więc ten skład powinien być zbliżony do tego drugiego meczu, a nawet i taki sam. Najważniejsze, że do tego meczu przystąpimy bez kontuzji.

Obrona

W bramce oczywiście wyjdzie nasz  bohater z meczu z Arabią Saudyjską, Wojciech Szczęsny. Przed nim wyjdzie Jakub Kiwior i Kamil Glik. Na bokach obrony powinniśmy zobaczyć dobrze radzącego sobie na lewej obronie Bartosza Bereszyńskiego i dającego dużo w ataku Matty’ego Casha. Nie ma sensu zmieniać obrony po dwóch meczach z czystymi kontami.

Pomoc

Środek pola zabezpieczać mają Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik, będą oni skupieni na przerywaniu ataków środkiem pola Argentyńczyków. Trudno zarzucić coś tym pomocnikom do tego momentu. Piotr Zieliński może otrzymać wolną pozycję, aby szukać sobie wolnych przestrzeni na boisku. Na lewym skrzydle powinien zagrać Przemysław Frankowski, który zaliczył dobry mecz z Arabią Saudyjską.

Atak

W ataku oczywiście wyjdzie nasz kapitan Robert Lewandowski. Obok niego pewnie zobaczymy Arkadiusza Milika, który zaliczył dobry swój pierwszy mecz na tych mistrzostwach. Można się spodziewać, że Milik będzie zbiegał na prawą stronę.

Kto z ławki?

Możliwe, że jednak wyjdziemy formacją bardziej podobną do tej z meczu z Meksykiem. Skład powinien być podobny do tego zaproponowanego powyżej, ale z Jakubem Kamińskim zamiast Milika i wtedy Zieliński trzymałby się bardziej środka i byłby podwieszony za Lewandowskim.

Polska – Argentyna (30.11, 20:00) – Przewidywane składy obu drużyn

  • Polska: Szczęsny – Bereszyński, Kiwior, Glik, Cash – Frankowski, Krychowiak, Bielik, Zieliński – Milik, Lewandowski
  • Argentyna: E. Martinez – Acuna, Otamendi, Romero, Molina – De Paul, Paredes, Mac Allister – Messi, L. Martinez, Di Maria

Polska – Argentyna (30.11, 20:00) – specjalna promocja BETFAN

Legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski z Argentyną. Zagraj, bo zawsze Polska Guuurom!

Polska - Argentyna: Przewidywane składy i promocje BETFAN

1. Postaw kupon

• Postaw kupon za dokładnie 19 lub 79 zł

• Min. AKO4

• Kupon musi zawierać typ na wygraną Polski po kursie 2.00 Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU

• Kurs min. pojedynczego dodanego zdarzenia 1.40

• Wszystkie mecze na kuponie muszą zakończyć się do 30.11 23:59

2. Polska Guuurom!

• Jeśli postawiłeś kupon, spełniający warunki z pkt. 1, potraktujemy zdarzenie Polska – Argentyna jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu

• Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

• Kupony zostaną rozliczone do 24 godzin po zakończeniu spotkania

3. Warunki

• Czas trwania: Od 29.11. godz. 10:00 do 30.11. godz. 20:00

• Każdemu Graczowi przysługuje 1 kupon w promocji

• W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony

• W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, zakłady systemowe, zakłady Boost oraz zakłady z oferty Gier Karcianych

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!