Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Arabia Saudyjska: Typy, kurs, zapowiedź | 16.01 Mistrzostwa Świata

Ostatni mecz rundy wstępnej, której faworytem jest Polska. W teorii mecz powinien być formalnością dla naszej reprezentacji, jednak mecz ze Słowenią obnażył nasze wszystkie słabości. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, zwłaszcza po bardzo solidnym starciu z Francją. Czy teraz białoczerwonych czeka formalność? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Arabia Saudyjska.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mistrzostwa Świata: Polska – Arabia Saudyjska (16.01, 20:30) – Zapowiedź meczu

Pierwszy mecz Polaków z Francuzami, mimo porażki, można uznać za bardzo udany. Przegrywali większość meczu, choć wciąż trzymając niewielki dystans do białoczerwonych. Kluczowym momentem było doprowadzenie do remisu 21:21, w końcówce spotkania. Niestety od tego momentu Francja zdobywając szybkie trzy bramki, odebrała nam nadzieję chociażby na remis. Ostatecznie białoczerwoni przegrali 24:26. Ze Słowenią byliśmy faworytami, choć w dużej mierze z racji meczu w naszym kraju. Choć start był niezły, to jednak już po pierwszej połowie przegrywaliśmy 6 golami. W drugiej połowie zabrakło solidnej gry w obronie i ostatecznie przegraliśmy 23:32.

 

Porażka dziewięcioma golami, w meczu który z góry miał być spotkaniem wyrównanym, na pewno boli. Polacy potrafią grać świetnie i pokazali to z trójkolorowymi lecz nie do końca wiadomo co źle zagrało ze Słowenią, że różnica była aż tak duża. Mimo wszystko Polakom został ostatni mecz w grupie i jest to starcie o być albo nie być również i dla Arabii. Chociaż patrząc na rozmiary porażek ich dwóch poprzednich starć, powinno pójść łatwo.

Mistrzostwa Świata: Polska - Arabia Saudyjska (16.01, 20:30) - typy, typowanie

Polacy muszą i nikt nawet w tej chwili nie pomyśli, że mogliby przegrać czy nawet zremisować z Arabią. Wygrana to formalność, ale bardzie ciekawi rozmiar tego zwycięstwa. Ja myślę, że Polacy zagrają na 100% i będą chcieli kibicom zrekompensować dwie porażki. Stawiam wygraną z handicapem -8,5.

1.51

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM -8,5

betfan

Mistrzostwa Świata: Polska - Arabia Saudyjska (16.01, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Mistrzostw Świata piłki ręcznej pomiędzy Polską z Arabią Saudyjską odbędzie się 16 stycznia o 20:30 na hali Spodek w Katowicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu i Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!