Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Arabia Saudyjska: Przewidywane składy i promocje BETFAN

Już dzisiaj popołudniu Polska rozegra w Katarze swój drugi mecz na tegorocznych mistrzostwach świata. Meczem możliwe, że o wyjście z grupy dla naszej reprezentacji będzie pojedynek z Arabią Saudyjską. Jest to aktualnie nasz główny rywal w walce o wyjście z grupy. Zapraszam na przedstawienie przewidywanych składów na ten mecz oraz promocji, które oferuje polski, legalny bukmacher BETFAN.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Polska – Arabia Saudyjska (26.11, 14:00) – Znowu z czwórką z tyłu?

Obrona

W bramce zobaczymy skoncentrowanego od pierwszego meczu turniej Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu w końcu może zaliczyć mecz otwarcia na dużej imprezie jako udany. W obronie prawdopodobnie nic się nie zmieni i wyjdziemy czwórką obrońców. W środku pewniakiem jest Jakub Kiwior, a obok niego zobaczymy Kamila Glika. Na bokach obrony za to powinni zagrać Matty Cash i z lewej strony Bartosz Bereszyński. Nasza obrona dobrze zaprezentowała się w meczu z Meksykiem i była jedynym pozytywem oprócz tego, że nie przegraliśmy.

Pomoc

Środek pola zabezpieczać mają Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik, z czego ten drugi ma częściej podłączać się do akcji ofensywnych. Nasza gra z Meksykiem wyglądała dużo lepiej po wejściu na boisko Bielika, a Krychowiak wykonał wszystkie swoje zadania w obronie. Trzecim pomocnikiem, który będzie naszym rozgrywającym zostanie Piotr Zieliński. Mamy nadzieję, że „Zielu” przeniesie w końcu formę z Napoli na grę w Katarze.

Atak

Na „dziewiątce” oczywiście wyjdzie Robert Lewandowski. Najtrudniej przewidzieć jakich dwóch zawodników zobaczymy obok naszego kapitana. My stawiamy na Jakuba Kamińskiego, który wg nas wbrew powszechnej opinii zagrał dobre spotkanie z Meksykiem i jedyny błąd jaki popełnił to wyprowadzenie kontry na początku meczu. Na drugim skrzydle możliwe, że nasz selekcjoner postawi na wybieganego i zaprawionego w europejskich bojach w tym sezonie Michała Skórasia.

Kto z ławki?

Powyższy skład posiada kilka znaków zapytania. Zamiast Jakuba Kamińskiego, czy Michała Skórasia może pojawić się Przemysław Frankowski. Przy takim ustawieniu może nie znaleźć się miejsce dla Sebastiana Szymańskiego, którego Michniewicz bardzo ceni. Możliwe także, że wyjdziemy dwójką napastników i zamiast Bielika zobaczymy Świderskiego lub Milika.

Polska – Arabia Saudyjska (26.11, 14:00) – Przewidywane składy obu drużyn

  • Polska: Szczęsny – Bereszyński, Kiwior, Glik, Cash – Krychowiak, Bielik, Zieliński – M. Skóraś, Lewandowski, J. Kamiński.
  • Arabia Saudyjska: Al-Owais, Abdulhamid, Tambakti, Albulayhi, Al-Burayk, Al-Shehri, Kanno, Al-Malki, Al-Dawsari, Al-Faraj, Al-Buraikan

Polska – Arabia Saudyjska (26.11, 14:00) – specjalna promocja BETFAN

Legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski z Arabią Saudyjska. Zagraj, bo zawsze Polska Guuurom!

Polska - Arabia Saudyjska: Przewidywane składy i promocje BETFAN

1. Postaw kupon

• Postaw kupon za dokładnie 19 lub 79 zł

• Min. AKO4

• Kupon musi zawierać typ na wygraną Polski po kursie 2.00 Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU

• Kurs min. pojedynczego dodanego zdarzenia 1.40

• Wszystkie mecze na kuponie muszą zakończyć się do 26.11 23:59

2. Polska Guuurom!

• Jeśli postawiłeś kupon, spełniający warunki z pkt. 1, potraktujemy zdarzenie Polska – Arabia Saudyjska jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu

• Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

• Kupony zostaną rozliczone do 24 godzin po zakończeniu spotkania

3. Warunki

• Czas trwania: Od 25.11. godz. 10:00 do 26.11. godz. 14:00

• Każdemu Graczowi przysługuje 1 kupon w promocji

• W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony

• W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, zakłady systemowe, zakłady Boost oraz zakłady z oferty Gier Karcianych

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!