Polska – Albania. Typy, kursy, zapowiedź 27.03 | El. Euro 2024

Bartłomiej Cichecki

26 marca 2023

szczesny-polska

Odkupić winy za przykrą porażkę w Pradze. Polska w obliczu straty kompletu punktów w pierwszej kolejce eliminacji w drugiej musi już zebrać się w sobie, by nie było niespodzianki w Warszawie. Albańczycy z kolei są w marcowym zgrupowaniu tylko po to, by zagrać jeden mecz – ten z Polską. Będą gotowi powtórzyć tą niezłą grę z meczu w Warszawie z 2021 roku. Od meczu Kazachstanu ze Słowenią, rozpoczną się eliminacje Euro 2024. Obie reprezentacje  drużyny liczą, że awansują na mistrzostwa Europy w Niemczech. Czy Polska będzie Guuurą? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Albania.

Polska – Albania: zapowiedź meczu

Dawno nie było tak czarnej serii reprezentacji Polski. Od trzech spotkań w tym dwóch w ramach Mistrzostw Świata. Być może przełamanie nastąpi na Narodowym. Ostatnie 10 meczów Polski w Warszawie to głównie wygrane (7 zwycięstw i 3 porażki). Niebezpieczny jest fakt, że 3 z 4 ostatnich meczów w Warszawie przegraliśmy.

Albania poniosła dwie porażki w meczach z Katarem oraz Włochami. Jedyna reakcja z ich strony na te wyniki było pokonanie w ostatnim meczu Armenii (2:0). Widać, że nie są w wielkiej formie oraz brakuje kilku znaczących kadrowiczów.

Polska zajmuje po pierwszej kolejce spotkań jest na samym dnie tabeli, ale nie to jest najsmutniejsze. Jeśli w poniedziałek przegramy to będziemy czekać na dnie tabeli do następnej serii gier czyli dopiero w czerwcu. W ostatnim meczu z Albanią Polska pokazała znaczącą przewagę doświadczenia we właściwym rozegraniu takiego meczu.

 

Polska - Albania: typy i przewidywane składy

Typy Polska - Albania

Absolutnie rehabilitacja za mecz z Czechami jest wskazana. Piłkarze naszej reprezentacji to wiedzą, kibice też to wiedzą i tłumnie wypełnią w poniedziałkowy wieczór trybuny Stadionu Narodowego. Optymistycznie patrzę na to spotkanie. Nie sądzę, byśmy przegrali, ale nie wykluczam remisu. Dlatego postawię na mocny akcent ofensywny Polaków w obu połowach.

2.94

POLSKA STRZELI

W OBU POŁOWACH

betfan

 

Przewidywane składy

  • Polska: Szczęsny; Frankowski, Bednarek, Salamon, Karbownik; Zalewski, Szymański, Bielik,  Zieliński, Skóraś; Lewandowski, Świderski
  • Albania: Berisha; Mihaj, Kumbulla, Bejrami; Hadroj, Laci, Asllani, Cokaj, Lenjani; Skuka, Muci

Polska - Albania: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Polski z Albanią, odbędzie się 27 marca o 20:45. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport oraz TVP1 i TVP SPORT.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Najnowsze wpisy