Polonia Warszawa – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zakłady 12.05 | 1. liga

Wojciech Sikora

12 maja 2024

Polonia Warszawa
Jeszcze trzy kolejki pozostały drużynom 1. ligi, by móc powalczyć o awans bądź utrzymanie na kolejny sezon. Polonia Warszawa, w jednym z trzech spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie ekipę Górnika Łęczna. Nadal gospodarze nie mogą być pewni utrzymania na kolejny sezon i wciąż walczą o kolejne punkty. Czy dziś uda im się zdobyć chociażby jeden? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Polonia Warszawa – Górnik Łęczna.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polonia Warszawa – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu Polonia Warszawa – Górnik Łęczna.
  3. Jakie są kursy na mecz Polonia Warszawa – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polonia Warszawa – Górnik Łęczna?

Polonia Warszawa – Górnik Łęczna: typy bukmacherskie

Górnik Łęczna walczy jeszcze o możliwość udziału w barażach do Ekstraklasy. Ostatnie mecze mieli jednak w kratkę, co minimalnie zaburza ich szanse. Co więcej dziś zmierza się z Polonią Warszawa, która walczy o utrzymanie i z pewnością nie będą chcieli wypuścić kolejnych punktów.

2.09

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Poprzednim razem obie drużyny nie zapewniły nam zbyt wielu emocji i nie dały nam obejrzeć ani jednej bramki. Tym razem liczę na zaangażowanie z obu stron, bo komplet punktów będzie tutaj niezmiernie ważny dla obu stron. Typuję tutaj powyżej 2.5 gola.

Polonia Warszawa - Górnik Łęczna: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Polonii Warszawa - 2.47
  • Remis - 3.25
  • Wygrana Górnika Łęczna - 2.80
  • Powyżej 2.5 goli - 2.09
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.85
W tym zestawieniu eksperci widzą minimalnego faworyta po stronie Polonii Warszawa, na których to obecny kursy wynosi 2.47. Tym samym nieznacznym underdogiem będzie Górnik Łęczna, których szanse wyceniane są przelicznikiem 2.80. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 3.25.

Polonia Warszawa - Górnik Łęczna: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Polonii Warszawa z Górnikiem Łęczną, w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 12 maja o 18:00 na Stadionie Polonii w Warszawie. Mecz nie będzie transmitowany na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy