Pobierz aplikację betfan na telefon
Polki pójdą za ciosem i wygrają z Holenderkami?

Czas na 8. kolejkę zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów Kobiet. Polki zagrają z Holenderkami, a BETFAN podwyższa kurs na zwycięstwo naszej drużyny. 

Polska – Holandia (07.06, 18:00) -MATCHDAY BOOST

Liga Narodów Kobiet trwa w najlepsze. W 8. kolejce zmagań Polki zagrają z Holenderkami i z pewnością nie są faworytem w tym meczu. Polski, legalny bukmacher BETFAN przygotował z tej okazji specjalną promocję MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski na 3.50 (pierwotny kurs – 2.92). Zadowoleni z pewnością będą ci gracze, którzy chcieli obstawić sensacyjne zwycięstwo Polek. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć zakład to 100 PLN.

Polska – Holandia (07.06, 18:00) – kadra Polek

Na turniej we włoskim Rimini Jacek Nawrocki powołał 17 zawodniczek. Wolne dostały Wołosz, Kowalewska i Mędrzyk. Z kontuzją zmaga się natomiast Martyna Grajber.

Kadra Polski:
Nowicka Julia – rozgrywająca
Alagierska Klaudia – środkowa
Kąkolewska Agnieszka – środkowa
Stenzel Maria – libero
Stysiak Magdalena – przyjmująca/atakująca
Efimienko-Młotkowska Zuzanna – środkowa
Łukasik Martyna – przyjmująca/atakująca
Jagła Monika – libero
Smarzek Malwina – atakująca
Fedusio Monika – przyjmująca
Czyrniańska Martyna – przyjmująca
Drużkowska Karolina – przyjmująca/atakująca
Krajewska Marta – rozgrywająca
Łazowska Martyna – rozgrywająca
Różanski Olivia – przyjmująca
Gryka Aleksandra – środkowa
Górecka Zuzanna – przyjmująca.

Polska – Holandia (07.06, 18:00) – Polki pójdą za ciosem po zwycięstwie z Kanadą?

Reprezentacja Polski jak na razie słabo sobie radzi w Siatkarskiej Lidze Narodów Kobiet. Bilans 3 zwycięstw i 4 porażek z pewnością nie oddaje potencjału naszej kadry, a porażki takie jak z Belgią, czy Dominikaną z pewnością były do uniknięcia. Jak będzie dzisiaj? Holandia to z pewnością rywal nie z pierwszej łapanki. Holenderki mają bardzo mocny skład i jak dotąd na turnieju w Rimini przegrały tylko z Niemkami i USA. Warto jednak mieć na uwadze, że w ostatnim meczu bezpośrednim pomiędzy Polkami a Holenderkami górą była reprezentacja pod wodzą Jacka Nawrockiego. Polki wygrały 3:1 w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich. Co prawda było to w 2020 roku, jednak Biało-Czerwone wtedy również nie były stawiane w roli faworytek. Może dziś będzie podobnie? Wszyscy na to liczymy i z niecierpliwością czekamy na początek meczu o godzinie 18:00.

Poza promocją MATCHDAY BOOST, bukmacher BETFAN przygotował również ofertę blisko 40 zdarzeń na mecz Polska – Holandia. Myślę, że warto się z nią zapoznać.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!