Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 18.02. Ekstraklasa

Pogoń Szczecin pod coraz większą presją i krytyką za swoją grę jak i również miejsce w tabeli. Pogoń ciągle utrzymuje się na miejscu szóstym co nie gwarantuje im w żaden sposób gry wiosną w eliminacjach do pucharów. Warta to z kolei niebezpieczna drużyna prowadzona przez mądrego szkoleniowca więc liczę na dobry mecz. Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Pogoń Szczecin – Warta Poznań. 

Pogoń Szczecin – Warta Poznań – zapowiedź meczu

Szóste miejsce i brak wygranej w lidze na wiosnę – nie takiego scenariusza wyobrażali sobie kibice i piłkarze Pogoni Szczecin, która rownież w tym sezonie ma ochotę powalczyć o tytuł kraju.

Warta Poznań jest co prawda na miejscu dziesiątym, ale to tylko 3 oczka dzielą ich od 6. w tabeli Pogoni Szczecin. Stawką dziś także utrzymanie się w górnej połowie tabeli. Warta przed historyczna szansą.

W rywalizacji Pogoń – Warta, od 2011 roku czyli już kawał czasu – nie pada mniej niż dwie bramki w meczu, najczęściej to mecze, w których po prostu dzieje się i na to liczymy.

 

Pogoń Szczecin - Warta Poznań - Typy

Typy Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Kilka remisów i porażek Pogoń zdążyła już zapisać na swoje konto, ale teraz wygrają. Obstawiam, że Pogoń Szczecin wygra ten mecz i przesunie się w ligowej tabeli. W przeciwnym wypadku mogą  pojawić się glosy o zwolnieniu tego szkoleniowca.

1.92

POGOŃ WYGRA

betfan

 

Pogoń Szczecin - Warta Poznań - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Pogonią, a Wartą odbędzie się 18. lutego na Stadionie w Szczecinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!