Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Wisła Płock. Typy, kursy, zapowiedź 13.08
W ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki Ekstraklasy, Pogoń Szczecin podejmować będzie Wisłę Płock. Portowcy odpadli niedawno z eliminacji Ligi Konferencji i mogą poświęcić więcej uwagi Ekstraklasie. Nafciarze niespodziewanie dobrze zaczęli sezon i są liderami polskiej ligi z kompletem punktów po czterech kolejkach. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (13.08, 20:00) – zapowiedź meczu

Pogoń Szczecin niedawno odpadła z eliminacji Ligi Konferencji. Okazała się w dwumeczu gorsza od Brondby i może większą uwagę poświęcić Ekstraklasie. Portowcy po trzech kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów. Pokonali Jagiellonię Białystok i Wartę Poznań, ale wcześniej przegrali ze Śląskiem Wrocław. Wisła Płock jest dotychczas rewelacją sezonu. Takiego początku nie spodziewali się pewnie nawet najzagorzalsi kibice Nafciarzy. Wisła Płock po czterech kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów i jest liderem Ekstraklasy. Pokonała Lechię Gdańsk, Wartę Poznań, Lech Poznań i Miedź Legnica.

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Wisła Płock (13.08, 20:00) - typ i przewidywane składy

Typy Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Pogoń Szczecin jest jednym z najlepszych klubów w Polsce, ale Wisła Płock z pewnością postawi jej trudne warunki. Nafciarze są w rewelacyjnej dyspozycji, a do Szczecina przyjadą po komplet punktów. Spodziewam się wyrównanego meczu, który moim zdaniem zakończy się remisem.

3.60

REMIS

betfan

Przewidywane składy

  • Pogoń Szczecin: Stipica, Bartkowski, Zech, Kostas, Mata, Dąbrowski, Drygas, Kowalczyk, Grosicki, Fornalczyk, Zahovic
 
  • Wisła Płock: Gradecki, Pawlak, Michalski, Kapuadi, Tomasik, Furman, Vallo, Lesniak, Wolski, Davo, Sekulski

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Wisła Płock (13.08, 20:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Ekstraklasy między Pogonią Szczecin, a Wisłą Płock odbędzie się 13 sierpnia o 20:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!