Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń – Legia: Typy, kursy, zapowiedź 07.05. Ekstraklasa

Wiele emocji czeka nas w tej kolejce PKO Ekstraklasy. Do Szczecina przyjedzie Legia czyli świeży zdobywca Pucharu Polski więc bardzo możliwe, że goście będą lekko zmęczeni po świętowaniu zdobycia pucharu. To także będzie sentymentalny mecz dla trenera Legii – Kosty Runajicia. Ostatnie lata spędził właśnie prowadząc zespół ze Szczecina, z którym zakwalifikował się do eliminacji europejskich pucharów. Czy Pogoń wygra i odpowie Lechowi Poznań na ich wygraną? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. 

Pogoń – Legia – zapowiedź meczu

Legia w Szczecinie radziła sobie jak dotąd bardzo różnie co tylko podkręca zainteresowanie meczem. Pogoń ostatni swój mecz z Legią w Szczecinie wygrała, a spośród 5 ostatnich aż trzy z nich. 

Legia nie wygrała na wyjeździe od ponad miesiąca. Z kolei Pogoń ma na swoim koncie 51 punktów i wygrana spowoduje, że ponownie przeskoczą ustępującego mistrza polski w tabeli. Trzecie miejsce to cel Pogoni na ten sezon i jest blisko jego realizacji.

Jesienią w meczu w Warszawie doświadczyliśmy remisu, a gole strzelali obrońcy, jednego z nich na pewno zabraknie z zawieszenie po finale PP, a drugiego już w Pogoni nie ma. 

 

Pogoń - Legia - Typy

Drogi do wicemistrzostwa Legii oraz trzeciego miejsca dla Pogoni wydają się nachodzić tylko w jednym miejscu czyli dziś w meczu bezpośrednim. Uważam, że Legia może mieć spore kłopoty, by wygrać w Szczecinie. I wygrana PP wcale tu nie pomaga. Ponadto Grosik i spółka są od Legii ciut bardziej wypoczęci.

2.32

POGOŃ WYGRA

betfan

 

Pogoń - Legia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Pogoń kontra Legia odbędzie się 7. maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!