Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń – Jagiellonia. Typy i zapowiedź Ekstraklasy (31.07)
W pierwszym niedzielnym meczu Ekstraklasy, Pogoń Szczecin podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Gospodarze odpadli niedawno z eliminacji Ligi Konferencji i będą mogli bardziej skupić się na polskiej lidze. Podopieczni Macieja Stolarczyka zapewniali za to, że będą chcieli wykorzystać słabe strony Pogoni. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Zapraszam na typy i zapowiedź meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (31.07, 15:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

W niedzielę odbędą się cztery mecze Ekstraklasy. W pierwszym z nich Pogoń Szczecin podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Dla Portowców ostatnie tygodnie nie były zbyt udane. Odpadli bowiem z eliminacji Ligi Konferencji. W pierwszym starciu z Brondby zremisowali 1:1, ale w rewanżu przegrali aż 0:4. Jako jedyna polska drużyna grająca w europejskich pucharach, nie przełożyła swojego meczu w drugiej kolejce i przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:2. Pocieszeniem dla kibiców może być wygrana w inauguracyjnej kolejce z Widzewem Łódź. Jagiellonia kampanię zaczęła od zwycięstwa z Piastem Gliwice 2:0, co mogło wzbudzić apetyty w klubie. Duma Podlasia, tydzień po pokonaniu podopiecznych Waldemara Fornalika, przegrała u siebie z Widzewem Łódź 0:2. Pierwsza połowa była bardzo udana dla gospodarzy, ale nie potrafili wykorzystać swoich okazji, co zemściło się w drugiej odsłonie gry. Forma Jagiellonii wciąż jest więc niewiadomą.

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (31.07, 15:00) – bezpośrednie mecze

W poprzednim sezonie doszło do dwóch bezpośrednich starć między Pogonią Szczecin, a Jagiellonią Białystok. Duma Podlasia z pewnością nie wspomina ich dobrze, ponieważ w obu musiała uznać wyższość Portowców. W Szczecinie padł wynik 4:1, a w Białymstoku 1:2. Jagiellonia ostatni raz pokonała Pogoń w 2020 roku.

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (31.07, 15:00) - typy

2.38

WYGRANA JAGIELLONII

ALBO REMIS

betfan

Faworytem tego starcia jest Pogoń Szczecin. Ja stawiam jednak na to, że Jagiellonia Białystok napsuje krwi Portowcom. Gospodarze tego starcia w czwartek grali bardzo ważny mecz i mieli zdecydowanie mniej czasu na regenerację, niż zawodnicy Dumy Podlasia. Jaga ma w swoim składzie wielu dobrych piłkarzy, którzy są w stanie stawić czoła najlepszym polskim drużynom. Typuję więc remis albo wygraną Jagi.

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (31.07, 15:00) - przewidywane składy

Pogoń Szczecin

Stipica – Stolarski, Zech, Malec, Machado – Dąbrowski – Biczahczjan, Łęgowski – Grosicki, Zahović, Kucharczyk

Jagiellonia Białystok

Alomerović – Tiru, Skrzypczak, Pazdan – Prikryl, Pospisil, Nene, Wdowik – Bida, Imaz, Gual

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (31.07, 15:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok odbędzie się w niedzielę 31 lipca o 15:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ SportCanal+ Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!