Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 28.02 | Puchar Polski

Kolejny mecz w ramach Pucharu Polski. Miejmy nadzieję, że oba zespoły zagrają fajną piłkę. Miejmy nadzieję również, że zobaczymy dużo bramek jak to już bywało w przeszłości w starciach między tymi zespołami. Ćwierćfinał Pucharu Polski czas zacząć! Gramy dziś w Siedlcach. Zapraszam na zapowiedz spotkania Pucharu Polski, Pogoń Siedlce kontra Górnik Łęczna!  

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna – zapowiedź meczu

Pogoń Siedlce zajmuje miejsce w samym środku ligowej tabeli. W 2. Lidze od dłuższego czasu nie przegrali w lidze. Teraz muszą skupić się na tym, by wyeliminować zespół, który gra ligę wyżej.

Górnik Łęczna to zespół doskonale znający się z Pogonią. Te dwa kluby często rozgrywają między sobą mecze kontrolne. Nie mam obaw o to, że obaj trenerzy mają o przeciwniku dużo informacji.

Zupełnie inaczej weszły na wiosnę do gry oba zespoły. Gospdarze od wygranej (3:0), natomiast Górnik Łęczna po 3 meczach w I lidze na wiosnę legitymuje się bilans bramkowy na poziomie (1:4) oraz dwoma porażkami.

 

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna - typy

Ciężko wytypować faworyta, bo Puchar rządzi się swoimi prawami. Stąd pomysł żeby zagrać na obie strzelą gola. W ostatnich 5 bezpośrednich starciach padło 19 goli.

1.63

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Pogoni Siedlce z Łęczną w ramach Pucharu Polski, odbędzie się 28. lutego na Stadion ROSRRiT w Siedlcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!