Pobierz aplikację betfan na telefon

Paul Pogba zgodnie z doniesieniami „Daily Mail” i „The Sun” miał zagrozić zakończeniem kariery reprezentacyjnej ze względu na wypowiedzi prezydenta Francji, Emmanuela Macrona. Zawodnik Manchesteru United szybko skomentował sytuację.

POGBA OBURZONY NA WYPOWIEDŹ O ISLAMIE?

Niedawno reprezentant Francji w swoich mediach społecznościowych poinformował, że przeszedł na islam. Jak twierdzi Pogba, religia ta pozwoliła osiągnąć mu spokój ducha. W negatywnym świetle o islamie wypowiedział się niedawno Emmanuel Macron w związku z sytuacją, która nastąpiła w jednej z francuskich szkół. Samuel Paty pokazywał karykatury Mahometa, na co drastycznie zareagował jeden z uczniów i zabił nauczyciela. Prezydent Francji skomentował, że religia islamu jest źródłem terroryzmu, co miało urazić piłkarza Manchesteru United.

https://twitter.com/smjq_official/status/1320683836720570368

PIŁKARZ ZAPRZECZA

Ostatecznie do głosu doszedł sam pomocnik, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie artykuły z „The Sun” i dopisał: „Gorszące. FAKE NEWS”. Wszystko więc wskazuje na to, że wypowiedź Macrona nie będzie mieć wpływu na dalsze losy gry zawodnika Premier League w reprezentacji Francji.

Paul Pogba do tej pory wystąpił w barwach „Trójkolorowych” 71-krotnie. Zdobył dla francuskiej reprezentacji 10 bramek. Dwa lata temu kraj zdobył tytuł mistrzów świata.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!