Pobierz aplikację betfan na telefon
Podcast „Na Trybunach” z Markiem Koźminińskim

„Na Trybunach” można posłuchać w serwisie Spotify. Jest to podcast, w którym prowadzący Tomek Włodarczyk oraz Tomek Witas często zapraszają do siebie gości. Tym razem po dwutygodniowej przerwie gościli byłego piłkarza Marka Koźmiśkiego.

  • Jaki był Guardiola-piłkarz?
  • Jak zapowiadał się Andrea Pirlo?
  • Czy Baggio był liderem?
  • Jaka była kadra olimpijska w Barcelonie?

Czasy w Brescii Calcio

„Na Trybunach” rozpoczyna się od wspomnień gry Marka Koźmińskiego razem z Baggio, Pirlo i Guardiolą w jednym składzie w Brescii, szczególnie rozwodząc się nad geniuszem technicznym tego pierwszego. Gość podcastu zaznacza, że Baggio miał ogromny talent i ciężko pracował, ale nigdy nie był to typ przywódcy. Można także posłuchać o zapędach prezesowskich a niekoniecznie trenerskich Pepa Guardioli oraz młodzieńczych latach Pirlo, z którym Marek Koźmiński jeździł na treningi.

Początki w Hutniku i Igrzyska Olimpijskie

W drugiej połowie podcastu skupiono się na początkach kariery Marka Koźmińskiego w Hutniku Kraków i zmianach, jakie nastąpiły w stosunku do dzisiejszej piłki. Następnie Tomek Włodarczyk zapytał o kulisy podpisania kontraktu z Udinese i przejścia do Włoch. Zauważono, że najważniejszym aspektem przy transferach do europejskich klubów był sukces kadry Olimpijskiej w 1992 roku. Pod koniec gość rozwiódł się na temat wysokości i różnicy w zarobkach po wyjeździe za granicę oraz o suplementacji i dopingu w ówczesnych czasach.

Rozmowę z Markiem Koźmińskim postanowiono podzielić na dwie części. Także, jeżeli zainteresowała was pierwsza część to już za tydzień, opublikowana zostanie część druga.

Warto przypomnieć, że partnerem podcastu „Na Trybunach” jest legalny polski bukmacher BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!