Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Podcast "Na Trybunach" z Markiem Koźminińskim

dodano: 16 Kwietnia 2021, autor: Tomasz Dmytruszyński
Obstaw w BETFAN

“Na Trybunach” można posłuchać w serwisie Spotify. Jest to podcast, w którym prowadzący Tomek Włodarczyk oraz Tomek Witas często zapraszają do siebie gości. Tym razem po dwutygodniowej przerwie gościli byłego piłkarza Marka Koźmiśkiego.

Czasy w Brescii Calcio

“Na Trybunach” rozpoczyna się od wspomnień gry Marka Koźmińskiego razem z Baggio, Pirlo i Guardiolą w jednym składzie w Brescii, szczególnie rozwodząc się nad geniuszem technicznym tego pierwszego. Gość podcastu zaznacza, że Baggio miał ogromny talent i ciężko pracował, ale nigdy nie był to typ przywódcy. Można także posłuchać o zapędach prezesowskich a niekoniecznie trenerskich Pepa Guardioli oraz młodzieńczych latach Pirlo, z którym Marek Koźmiński jeździł na treningi.

Początki w Hutniku i Igrzyska Olimpijskie

W drugiej połowie podcastu skupiono się na początkach kariery Marka Koźmińskiego w Hutniku Kraków i zmianach, jakie nastąpiły w stosunku do dzisiejszej piłki. Następnie Tomek Włodarczyk zapytał o kulisy podpisania kontraktu z Udinese i przejścia do Włoch. Zauważono, że najważniejszym aspektem przy transferach do europejskich klubów był sukces kadry Olimpijskiej w 1992 roku. Pod koniec gość rozwiódł się na temat wysokości i różnicy w zarobkach po wyjeździe za granicę oraz o suplementacji i dopingu w ówczesnych czasach.

Rozmowę z Markiem Koźmińskim postanowiono podzielić na dwie części. Także, jeżeli zainteresowała was pierwsza część to już za tydzień, opublikowana zostanie część druga.

Warto przypomnieć, że partnerem podcastu „Na Trybunach” jest legalny polski bukmacher BETFAN.

Tomasz Dmytruszyński Tomasz Dmytruszyński

Kibic West Hamu i pewnego klubu z Ekstraklasy. Poza piłką nożną, fan organizacji trzyliterowych: NBA, NFL, UFC, KSW.

INNE NEWSY
Szwecja/Newsy EURO 2020/

Euro 2020: Oceny po meczu Polska - Szwecja

Niestety, Polska przegrywa ze Szwecją 2:3 i odpada z Euro 2020 Liczyliśmy na zdecydowanie więcej, a kończymy występ na turnieju na fazie grupowej Sprawdźcie, jakie noty wystawiliśmy polskim...
czytaj wiecej
Szwecja/Polska na EURO/

Euro 2020: wracamy do domu, ale z podniesioną głową

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 w ostatniej kolejce fazy grupowej Euro 2020 Biało-Czerwoni walczyli do samego końca, ale to Trzy Korony zgarnęły komplet punktów i wygrały grupę...
czytaj wiecej