Pobierz aplikację betfan na telefon
Podcast „Na Trybunach” z Bogusławem Leśnodorskim!

Po tygodniu przerwy Tomek Włodarczyk i Tomek Witas wracają z 13. odsłoną podcastu „Na Trybunach”. Specjalnym gościem audycji był Bogusław Leśnodorski, który odpowiadał na pytania dotyczące między innymi Legii, transferów oraz ratowania Wisły. 

ONDREJ DUDA NAJBARDZIEJ PRZEMYŚLANYM TRANSFEREM

Były współwłaściciel Legii Warszawa postanowił zdradzić kulisy transferu Ondreja Dudy na Łazienkowską. Wszystko zaczęło się od tego, że tata Ondreja, który był trenerem, przyjechał na staż do Jana Urbana do Warszawy. Bogusław Leśnodorski przyznał, że chciałby, aby każdy transfer przebiegał tak jak transfer Słowaka i był oparty na wzajemnym zaufaniu z obu stron. Po więcej transferowych smaczków odsyłam bezpośrednio do podcastu.

POMOC WIŚLE KRAKÓW

Wiele osób dołożyło starań, aby Wisła Kraków na początku 2019 roku odzyskała licencję na grę w Ekstraklasie. Bogusław Leśnodorski również dorzucił swoją cegiełkę do tego, żeby Wiślacy pozostali w Ekstraklasie. Wszak jest on radcą prawnym i współzałożycielem firmy prawniczej. Jak sam przyznaje był to dla niego bardzo fajny, spontaniczny projekt i cieszy się, że mógł pomóc tak ważnemu klubowi na mapie piłkarskiej, jakim jest Wisła Kraków.
Warto przypomnieć, że partnerem podcastu „Na Trybunach” jest legalny polski bukmacher BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!