Pobierz aplikację betfan na telefon
Poczuj się jak VIP – Promocja BETFAN

Szał grudniowych promocji w BETFAN nadal trwa. Z początkiem kolejnego tygodnia polski, legalny bukmacher ponownie przygotował dla Was coś specjalnego. Promocja „Poczuj się jak VIP” jest już dostępna dla każdego gracza. 

Grudniowe promocje w BETFAN

BETFAN w grudniu przygotował naprawdę szereg atrakcji dla swoich graczy. Najpierw „Rozbij bank Profesorze”, teraz akcja „Poczuj się jak VIP”. W tygodniu czekają nas bardzo ciekawe zmagania w ramach ostatniej kolejki w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W czwartek ostatnie kolejki fazy grupowej w Lidze Europy, gdzie zagra Legia Warszawa oraz w Lidze Konferencji Europy. Do tego w kolejny weekend po raz kolejny zagrają wszystkie najsilniejsze ligi Europy. Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, La Liga, czy też nasza Ekstraklasa. Meczów do typowania na pewno będzie dużo i jest z czego wybierać, tworząc swój wymarzony kupon.

BETFAN – „POCZUJ SIĘ JAK VIP”

Teraz kilka słów o nowej promocji BETFAN, która potrwa cały tydzień. Polski, legalny bukmacher umożliwia każdemu graczowi wejście do grona VIP na okres jednego miesiąca. Co wystarczy zrobić? Dokonać obrotu na kwotę 4000 złotych pomiędzy 6 a 12 grudnia. Co ważne, nie jest istotne jaką stawką grasz, liczy się tylko obrót!

POCZUJ SIĘ JAK VIP W BETFAN

Regulamin „Zostań VIP-EM” 

  • Obstawiaj dowolne zakłady w BETFAN pomiędzy 6 a 12 grudnia
  • Kurs kuponu SOLO lub AKO – minimum 2.00
  • Obróć w tym czasie kwotą minimum 4000 złotych
  • Dla każdego, kto tego dokona, czeka status VIP przez kolejny miesiąc, co w praktyce oznacza specjalne bonusy, dedykowane boosty, freebety, czy też specjalny ranking.

Zachęcam do wzięcia udziału w specjalnej akcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!