Pobierz aplikację betfan na telefon
PNA: WKS vs. Egipt – MATCHDAY BOOST

W środę 26 stycznia odbędzie się mecz 1/8 finału PNA. Zmierzą się ze sobą Wybrzeże Kości Słoniowej i Egipt. BETFAN wziął pod uwagę to spotkanie w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

PNA: WKS – Egipt (26.01, 17:00) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz WKS- Egipt. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną gości. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 3.00 (tradycyjna oferta 2.24). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

PNA: WKS – Egipt (26.01, 17:00) – zapowiedź

Wielki hit fazy play-off Pucharu Narodów Afryki. Wybrzeże Kości Słoniowej zagra z Egiptem już w 1/8 finału. Obie drużyny mają na pewno spore aspiracje dotyczące występu w tych rozgrywkach. W fazie grupowej Wybrzeże Kości Słoniowej wygrało z Algierią oraz Gwineą Równikową oraz zremisowało z Sierra Leone. Egipt z kolei pokonał Sudan i Gwineą-Bissau, a także przegrał z Nigerią. Obie drużyny mają fantastyczny potencjał ofensywny. Bardzo możliwe, że wynik spotkania zostanie otwarty we wczesnej fazie meczu. Szczerze mówiąc to gra Egiptu nie przekonuje i moim zdaniem faworytem powinno być WKS.

Egipt ma w ataku Salaha, czyli najlepszego zawodnika jaki może wystąpić w tym meczu, ale to Wybrzeże Kości Słoniowej posiada w swoim składzie większą ilość graczy na światowym, czy europejskich poziomie. Haller, Kessie, Pepe to trio, które decyduje o przebiegu meczu w wykonaniu Wybrzeża Kości Słoniowej. Atak tej drużyny jest tak silny, że mogą sobie pozwolić na wprowadzania z ławki takich dżokerów, jak Wilfred Zaha, czy Max Cornet.

PNA: WKS - Egipt (26.01, 17:00) - przewidywane składy

WKS: B. Sangare - S. Aurier, O. Kossounou, S. Deli, G. Konan - F. Kessie, J. Seri, I. Sangare - M. Gradel, S. Haller, N. Pepe

Egipt: M. El-Shennawy - O. Kamal, A. Hegazi, M. Abdelmonem, A. Ashraf - A. Said, A. El-Solia, M. Elneny - M. Mohamed, O. Marmoush, M. Salah

PNA: WKS - Egipt (26.01, 17:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Środowy mecz Pucharu Narodów Afryki pomiędzy Wybrzeżem Kości Słoniowej, a Egiptem odbędzie się o godzinie 17:00 na Japoma Stadium w Douala. Mecz ten będzie transmitowany na platformie Viaplay.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!