Pobierz aplikację betfan na telefon
PlusLiga: zapowiedź, transmisja i typy na 20. kolejkę

PlusLiga rozegra w weekend spotkania w ramach 20. kolejki. Hitem tej serii gier zdecydowanie będzie pojedynek Projektu Warszawa z Asseco Resovią. Inne spotkania będą miały zdecydowanych faworytów, ale być może ktoś sprawi niespodziankę. 

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Terminarz i plan transmisji 20. kolejki: 

Piątek, 11.02
20:30 LUK Lublin – Skra Bełchatów (Polsat Sport)

Sobota, 12.03 
15:30 Projekt Warszawa – Asseco Resovia (Polsat Sport)
18:00 Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport)
20:30 Stal Nysa – Aluron CMC Warta (Polsat Sport)

Niedziela, 13.03 
14:45 Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)

Poniedziałek, 14.03
20:30 Czarni Radom – GKS Katowice (Polsat Sport)

PlusLiga: Projekt Warszawa – Asseco Resovia

Sobotni pojedynek Projektu Warszawa z Asseco Resovią będzie najciekawszym z tych, które rozegrane zostaną w 20. kolejce. Będzie to pojedynek sąsiadów z tabeli. Brązowi medaliści z ubiegłego sezonu zajmują obecnie szóste, a Resovia siódme miejsce, dzieli ich jeden punkt, ale ekipa ze stolicy ma jeden mecz rozegrany mniej. Jesienią górą było Asseco, wygrywając 3:0. Teraz również będą faworytem, ponieważ Projekt przeżywa niemały kryzys. Przegrali pięć meczów z rzędu i nie zapowiada się na przełamanie w sobotę. Sovia w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze, nie licząc wpadki z Treflem na wyjeździe w poprzedniej kolejce. Tam przegrali 2:3 po wyrównanym tie-breaku.

Proponowany typ: wygrana Resovii kurs 1.64 w ofercie BETFAN 

PlusLiga: Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

Cuprum na przełomie 2021 i 2022 roku miał seryjnie mecze z rywalami z najwyższej półki. Wszystkie te mecze przegrali. Grali wtedy z ZAKSĄ, Jastrzębskim, Skrą i Resovią. Wygrali zaledwie dwa z ostatnich dwunastu spotkań. Indykpol po gorszej serii, wrócił na właściwe tory. Trzy z czterech ostatnich meczów ligowych kończyli zwycięsko 3:2 z Katowicami i Ślepskiem oraz 3:0 z Luk Lublin. Przegrali 2:3 z na wyjeździe z Aluronem. Olsztynianie obecnie są liderem grupy pościgowej, zajmując piąte miejsce. Ich strata do czwartego Aluronu to już osiem punktów, a do liderującej ZAKS-y aż 17, mimo że wicemistrzowie Polski mają dwa mecze rozegrane mniej. Indykpol jest faworytem w tym meczu i myślę, że zgarną trzy punkty.

Proponowany typ: wygrana Indykpolu kurs 1.44 w ofercie BETFAN 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!