Pobierz aplikację betfan na telefon
PLK: Typy i zapowiedź 9. KOLEJKI EBL 28.10-31.10

Jesteśmy w trakcie już 9. kolejki PLK. Za nami już czwartkowe spotkanie. Dziewiąta kolejka Energa Basket Ligi rozpoczęła się w czwartek i potrwa do niedzieli włącznie. Zapraszam na zapowiedź najciekawszych spotkań 9. kolejki najlepszej ligi koszykarskiej w Polsce.

TERMINARZ SPOTKAŃ 9. KOLEJKI PLK

Czwartek 28 października:

17:30 Zielona Góra- GTK Gliwice (102:82)

Piątek 29 października:

17:30 Start Lublin- Spójnia Stargard
19:30 HydroTruck Radom- Asseco Gdynia

Sobota 30 października:

15:30 Astoria Bydgoszcz- Legia Warszawa
17:30 Śląsk Wrocław- Trefl Sopot
19:30 Twarde Pierniki Toruń- Stal Ostrów Wlkp.

Niedziela 31 października:

17:30 Czarni Słupsk- King Szczecin
19:30 Anwil Włocławek- Dąbrowa Górnicza

PLK: Astoria Bydgoszcz- Legia Warszawa (30.10, 15:30). Typy i zapowiedź

Legia łączy w tym sezonie grę w PLK z graniem w europejskich rozgrywkach. W FIBA Europe Cup wygrali wszystkie 3 mecze w grupie. Przez to trochę gorzej idzie im w lidze. Muszą gonić stawkę, bo obecnie zajmują trzynaste miejsce. Wygrana pozwoli im między innymi wyprzedzić sobotnich przeciwników i nawet wskoczyć do pierwszej połowy tabeli. Astoria jest po wygranych z Dąbrową Górniczą i Treflem Sopot po dogrywce. W poprzednich rozgrywkach raz wygrała Legia i raz Astoria. Jest to ważny mecz dla Legionistów.

Proponowany typ: Legia Warszawa handicap (-5,5), kurs 1.88 z oferty BETFAN

PLK: Twarde Pierniki Toruń- Stal Ostrów Wlkp. (30.10, 19:30). Typy i zapowiedź

Jeden z dwóch meczów na szczycie w tej kolejce PLK. Oba zespoły mają taki sam bilans meczowy, wygrały sześć spotkań i dwa przegrały. Ostrów ostatnie 3 mecze wygrał, w tym z Hapelem Jerozolima. Będą zmęczeni tym meczem. Twarde Pierniki miały aż tydzień na przygotowania i są zmotywowani po ostatniej kolejce, w której wygrały z Zieloną Górą. W poprzednim sezonie Stal wygrała dwukrotnie z Toruniem, ale były to nawet wyrównane spotkania, a Twarde Pierniki Toruń odzyskują formę sprzed kilku lat właśnie w tym sezonie. Do tego przewaga własnego parkietu pozwala mi wierzyć na wyrównane starcie.

Proponowany typ: Polski Cukier Toruń handicap (+6,5), kurs 1.63 z oferty BETFAN

PLK: Czarni Słupsk- King Szczecin (31.10, 17:30). Typy i zapowiedź

Do lidera EBL przyjeżdża szósta drużyna ligi. Czarni jedyną porażkę w tym sezonie odnieśli na wyjeździe. W swojej hali są niepokonani. Oba zespoły wygrały ostatnie trzy spotkania. King zaskoczył w poprzedniej kolejce i pokonał Anwil we Włocławku dziewięcioma punktami. Czarni u siebie jednak wygrywali ze Stalą ośmioma punktami, ze Śląskiem dziesięcioma i ostatnie dwa spotkania były na wyjeździe. Z Anwilem pięcioma punktami i roznieśli Gdynię 28. punktami. Słupsk wrócił do PLK w najlepszy możliwy sposób, a przed tym sezonem z Kingiem wygrali dziesięcioma punktami w meczu towarzyskim.

Proponowany typ: Czarni Słupsk handicap (0:5), kurs 1.89 z oferty BETFAN

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!