Pobierz aplikację betfan na telefon
Stokowiec nie odebrał 50 tys. zł. Extra Pensja trafi do graczy

Choć Piotr Stokowiec już od dobrych kilku dni przebywa na bezrobociu, to zdecydował się odrzucić propozycję otrzymania 50 tys. zł. Mimo że oferta BETFAN przekazania Extra Pensji pierwszemu zwolnieniem trenerowi Ekstraklasy w sezonie 2021/22 była kusząca, to 49-latek jako drugi szkoleniowiec ją odrzucił. Przed wieloletnim sternikiem zespołu Lechii Gdańsk dokonał tego Aleksandar Vuković z Legii Warszawa. Na szczęście pieniądze nie pójdą na zmarnowanie i trafią do kieszeni graczy BETFAN!

Rozstanie Piotra Stokowca i Lechii Gdańsk było zaskakujące, wcześniej wiedziało o nim tylko kilka osób z najbliższego kręgu szkoleniowca. Doszło do niego tuż po meczu biało-zielonych z Radomiakiem (2:2). Wynik tego spotkania nie miał żadnego wpływu. Lechia mogła je wygrać 8:0, sam Stokowiec strzelić połowę goli, a i tak nic nie zmieniłoby jego decyzji. Po potyczce 49-letni szkoleniowiec po raz ostatni odjechał spod gdańskiego, bursztynowego stadionu. Nie wiemy czy akurat wtedy na rowerze, ale obecnie regularnie na nim jeździ. Dokąd zmierza? Być może zwiedza kolejne sklepy z luksusowymi marynarkami, którymi tak chętnie błyszczał przy liniach bocznych boisk ekstraklasy. Być może czyha po cichu na kolejną wpadkę Paulo Sousy i przejęcie wygodnego fotela selekcjonera reprezentacji Polski. W końcu niejednokrotnie na swojej drodze spotykał nowego prezesa PZPN Cezarego Kuleszę, który był jego zwierzchnikiem w Jagielloni Białystok w latach 2013-14.

EXTRA PENSJA OD TRENERA DLA GRACZY

Pewne jest natomiast, że Stokowiec nie przystanął na propozycję BETFAN. Znając przewrotność rodzimej Ekstraklasy nasza firma zdecydowała się po raz drugi przyznać Extra Pensję dla pierwszego zwolnionego trenera. Wielu szkoleniowców mogłoby pomarzyć o jednorazowej gaży w wysokości 50 tys. zł, jednak 49-latek odrzucił propozycję jej przyjęcia, choć wciąż mamy świeżo w pamięci, że w klubowej kasie Lechii Gdańsk się nie przelewało. Może perspektywa kupna 25 wysokiej klasy marynarek w butiku Grzegorza Krychowiaka lub lekkiego o karbonowym szkielecie roweru stylizowanym przez Petera Sagana nie przemówiła aż tak mocno do szkoleniowca. Kto wie, może za moment Stokowiec podpisze kontrakt w jednym z zagranicznych klubów i rozsławi polską myśl szkoleniową, czego z całego serca życzymy.

Niemniej jednak, smutek jednych to radość drugich i tak jest w tym przypadku, bowiem 50 tys. zł, których nie przyjął Stokowiec trafi do portfeli kibiców. Akcja przejęcia Extra Pensji trwała od momentu ogłoszenia decyzji przez trenera Lechii. Każdy kto chciał wziąć udział musiał być zarejestrowany na betfan.pl, następnie udostępnić odpowiedni post na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. W ciągu tygodnia zgłosiło się ponad 350 graczy, ale wspaniałomyślnie przedłużyliśmy rozdawanie pieniędzy do meczu Polska – Anglia (8.09, 20.45). Czas ucieka, spieszcie się rejestrować, pisać na Twitterze, by odebrać darmową kasę. A trenera Stokowca dopingujemy w dalszej karierze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!