Pobierz aplikację betfan na telefon
Piast – Radomiak. Typy, kursy, zapowiedź 24.10 Ekstraklasa

Piętnasty w tabeli Piast Gliwice podejmie jedenastego w tabeli Radomiaka Radom. Goście wygrali w tygodniu swoje pucharowe spotkanie, podobnie jak Piast, grają dalej w Pucharze Polski. Radomiak dodatkowo tydzień temu przełamał paskudną serię bez wygranej. Piast z kolei męczy się w meczach domowych – ostatnie da mecze na stadionie w Gliwicach przegrał. Zapraszam na analizę i zapowiedz tego meczu. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Piast – Radomiak (24.10, 18:00) – zapowiedź meczu

Oba zespoły w tym sezonie wtapiają się w szarzyznę naszej ligi, nie prezentując na boisku nic szczególnego. Gdy Kamil Wilczek nie strzela lub Damian Kądzior nie zalicza asyst – zespół Piast praktycznie nie ma co szukać szczęścia w meczu. Dość powiedzieć, że Piast ostatni raz wygrał u siebie w rozgrywkach ligowych 5. września po dwóch asystach .. Kądziora.Waldemar Fornalik na to, by  przerwać tą złą passę dostał mecz z Radomiakiem. Ekipa Mariusza Lewandowskiego z kolei nie imponuje skutecznością na wyjeździe. Raptem 4 bramki w 6 meczach poza Radomiem to słaba statystyka. 

 

Ekstraklasa: Piast - Radomiak (24.10, 18:00) - typy

Typy Piast - Radomiak

Bardzo trudno wskazać tu faworyta. Moim zdaniem mecz zakończy się remisem. 

3.25

REMIS

betfan

Ekstraklasa: Cracovia - Lech (24.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Piasta Gliwice z Radomiakiem Radom, odbędzie się 24 października o 18:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!