Pobierz aplikację betfan na telefon
Piast Gliwice – Legia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 19.02. Ekstraklasa

Już w najbliższą niedzielę, kolejne mecze PKO BP Ekstraklasy. Piast Gliwice w ramach 21 kolejki podejmie na własnym stadionie w Gliwicach zespół Legii Warszawa. Dla gospodarzy zadanie bardzo trudne, szczególnie że ciąży na nich widmo spadku. Czy Legia podtrzyma swój akces w walce o mistrzostwo? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Piast Gliwice – Legia Warszawa: Zapowiedź meczu

Sytuacja w tabeli drużyny gospodarzy nie wygląda za ciekawie, bowiem piastują oni 15. pozycję, a od strefy spadkowej dzieli ich 1 miejsce. Po 20 kolejkach, zespół z Gliwic zdobył zaledwie 20 punktów, tyle samo co ekipy Korony oraz Zagłębia. Istnieje więc realne zagrożenie strefą spadkową. W 5 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami, Piast wygrywał trzy razy, a Legia dwa.

Wojskowi przyjadą jednak do Gliwic również bardzo zmotywowani. Zwycięstwo w tym meczu, pozwoli im zmniejszyć stratę do lidera tabeli - Rakowa Częstochowa do zaledwie 7 oczek. Zespół Legii prezentuje w ostatnim czasie dobrą formę, i na papierze to oni są faworytem. Potknięcie w tym meczu, może wyeliminować ich z walki o tytuł.

Piast Gliwice - Legia Warszawa: Typy

1.85

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Legia Warszawa stanowczo będzie chciała zaatakować od pierwszych minut. Może to otworzyć szansę na kontrataki dla gospodarzy. Statystycznie Piast z Legią gra dobrze, więc spodziewam się bramek w tym meczu. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

Piast Gliwice - Legia Warszawa: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Legią Warszawa odbędzie się 19 lutego na stadionie miejskim w Gliwicach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!