Piast Gliwice – Cracovia: Typy, kursy, zapowiedź 25.02 | Ekstraklasa

Wojciech Sikora

25 lutego 2023

typy-piast-gliwice-lech-poznan-ekstraklasa
Kontynuujemy zmagania na boiskach naszej rodzimej Ekstraklasy, w ramach 22. kolejki. Piast Gliwice, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Cracovia. Obie ekipy mają dwa inne cele na tez moment. Gospodarze muszą uciec ze strefy spadkowej, z kolei goście mają realne szanse na puchary. Kto po tym spotkaniu będzie bliżej celu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Piast Gliwice – Cracovia.

Piast Gliwice – Cracovia: Zapowiedź meczu

Kompletnie w tym sezonie nie radzi sobie Piast Gliwice, który w poprzednim sezonie walczył o puchary europejskie, a dziś musi walczyć o utrzymanie. Bardzo rzadko dają kibicom okazje do zadowolenia, będąc aktualnie na 16. lokacie. Choć droga do spadku jeszcze daleka, a mają w zasięgu sporo drużyn, które mogą prześcignąć, to jednak muszą punktować zwłaszcza na swoim boisku, gdzie w założeniu jest łatwiej. Tym razem mają na to szansę, jednak gościć będą Cracovię, która wielokrotnie zaskakiwała w tym sezonie i ma jeszcze realne szanse na puchary europejskie.

Piast Gliwice - Cracovia: Typy

1.53

PIAST WYGRA

REMIS = ZWROT

betfan

Cracovii bardzo nie leżą starcia z Piastem i na pięć poprzednich meczów przegrywali aż trzy. W tym sezonie mierzą się drugi raz, a pierwszy mecz padł łupem Piasta, mimo że byli w roli gościa. Teraz w teorii zadanie wydaje się prostsze, bowiem grają na swoim terenie. Póki co na swoim boisku w tym roku kalendarzowym przegrali tylko z Legią, dlatego myślę, że mają spore szanse, by dziś wygrać. Stawiam wygraną gospodarzy, ale podpieram się w trakcie remisu.

Piast Gliwice - Cracovia: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy pomiędzy Piast Gliwice, a Cracovią odbędzie się 25 lutego o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Gliwicach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal + Sport 3. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy