Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL MAJOR STOCKHOLM: Czas na ćwierćfinały!

PGL Major Stockholm 2021 wchodzi w decydującą faze. Pozostało już tylko 8 ekip, Virtus Pro, Heroic, Nip, G2, Furia, Gambit, Vitality oraz główni faworyci – Natus Vincere. Drużyny te zagrają w ćwierćfinałach. Mecze odbywać się będą w formacie BO3, czyli do 2 wygranych map.

PGL Major Stockholm: Heroic – Virtus. Pro (04.11. 16:30)

Pierwsze spotkanie to będzie pojedynek pomiędzy Heroic a Virtus Pro. Heroic zajmuje obecnie 5 miejsce w światowym rankingu. Ich rywale znajdują się na 11 pozycji. Duńczycy mają passę 3 zwycięstw z rzędu, obecnie najlepiej gra im się na Inferno. Rosyjska drużyna spisuje się ostatnio całkiem dobrze. Jame popisał się pięknym ace w swoim ostatnim meczu o awans do fazy pucharowej. Będzie to ciężkie spotkanie i zobaczymy tutaj raczej 3 mapy. Dopiero mecz na pełnym dystansie powinie wyłonić półfinalistę.

Proponowany typ: zwycięstwo Heroic 1.50 w ofercie BETFAN lub powyżej 2.5 mapy, kurs 1.97 w ofercie BETFAN

PGL Major Stockholm: Ninjas in Pijamas – G2

Drugi mecz ćwierćfinałowy to spotkanie pomiędzy Ninjas in Pijamas a G2. Ci drudzy mają świetną passę, wygrali trzy mecze z rzędu. Ich przeciwnicy miewają wahania formy, zwycięstwa przeplatają porażkami. Ninjas zajmują 2 pozycję w rankingu HLTV, G2 natomiast plasuje się dopiero na 9 lokacie. Device, duński snajper, aktualnie jest w dobrej formie, która może przyczynić się do awansu Pijamas. Jest to bardzo stykowe spotkanie, w którym bardzo trudno wytypować zwycięzcę, jednak uważam że G2 może być górą w tym starciu.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 kurs 1.90, w ofercie BETFAN lub NIKO powyżej 40.5 zabójstw 1.85

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!