Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major Stockholm 2021: Zapowiedź i typy na 3. dzień

PGL Major Stockholm 2021: wkracza w ważną fazę, która zadecyduje o tym, kto awansuje dalej. Mecze rozgrywane są w systemie BO3, czyli maksymalnie trzy mapy są potrzebne do wyłonienia zwycięzców. Czwartkowe mecze zapowiadają się interesująco.

PGL Major Stockholm 2021: Virtus.Pro – Team Spirit (28.10. 10:00)

Jednym z pierwszych meczów dnia, będzie spotkanie dwóch ekip to Virtus.Pro oraz Team Spirit. Ci drudzy przegrali na starcie z FaZe Clan, ale później wygrali dwa spotkania. Pokonali  chińską drużynę TyLoo oraz szwedzkie Godsent. Virtus.Pro ma taki sam bilans. Poradzili sobie z paiN Gaming oraz Movistar Riders, ale ulegli FaZe. Ten mecz może być bardzo wyrównany. Podczas tego turnieju nieco lepiej prezentuje się Spirit, lecz w systemie BO3 większą szansę na wygraną mają Virtusi.

Proponowany typ: Wygrana Virtus.Pro, kurs 1.62, w ofercie BETFAN

PGL Major Stockholm 2021: Heroic – Entropiq (28.10. 10:00)

O podobnej porze zmierzą się ze sobą ekipy Heroic oraz Entropiq, Duńczycy są zdenerwowani po ostatniej porażce ze swoimi rodakami Copenhaga Flames, która skomplikowała ich sytuację. Wcześniej pokonali TyLoo i MOUZ. Entropiq nie jest faworytem tego meczu i są skazywani z góry na porażkę. Na początek turniej przegrali z BIG, ale później zaliczyli dwa zwycięstwa z rzędu. Pokonali Astralis oraz Movistar Riders. Heroic będzie bardzo zmotywowane, żeby udowodnić, że stać ich na więcej. Nie będzie lepszej okazji do wrócenia na zwycięską ścieżkę niż starcie z Czechami.

Proponowany typ: Wygrana Heroic, kurs 1.30, w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!