Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major: Rusza największy turniej CS:GO

PGL Major Stockholm 2021 startuje już 26 października, jest szczególny czas dla fanów Counter Strike, ponieważ Major to największy turniej w tę popularną grę. Poprzednie mistrzostwa miały odbyć się w tamtym roku w RIO, ale zostały odwołane ze względu na pandemię COVID-19. Dodatkowym smaczkiem jest to, że zawody odbędą się z udziałem kibiców, a dawno takiego widoku nie doświadczaliśmy. Na starcie pojedynki odbywać się będą w systemie BO1, który wyłoni ekipy do dalszej fazy. Niestety, w tym roku nie zobaczymy żadnej polskiej drużyny, ale zawodników z naszej ojczyzny nie zabraknie.

PGL Major terminarz 1. dnia 26.10.2021:

10:00 Astralis – Copenhagen Flames
10:00 Team Spirit – FaZe Clan
11:15 ENCE – Godsent
11:15 paiN Gaming – Virtus.pro
12:30 BIG – Entropiq
12:30 Movistar Riders – Renegades 
13:45 Heroic – TyLoo 
13:45 MOUZ – Sharks

PGL Major: Astralis – FaZe Clan

Na początek zaprezentuje się najbardziej utytułowana drużyna z Danii – Astralis. Ich rywalami będzie inna duńska drużyna, czyli Copenhagen Flames. Powrót gla1ve’a jest dobrą wiadomością dla całej formacji, jak i fanów Astralis. Mimo że jest to pojedynek jednomapowy i wiele może się zdarzyć, to jednak Astralis jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

Proponowany typ: zwycięstwo Astralis kurs 1.46, w ofercie BETFAN

PGL Major: Team Spirit – FaZe Clan

Kolejny mecz przyniesie nam starcie pomiędzy Rosją a Europą. Ci pierwsi są ostatnio w średniej formie i nie grają tego, co prezentowali w eliminacjach CIS. FaZe, w ostatnim czasie grają dobrze, ale jest to ich pierwszy wielki turniej, bez gwiazdy Niko, który zasilił szeregi G2 już jakiś czas temu. Trudno jest jednogłośnie określić faworyta, ale myślę, że górą będzie formacja europejska.

Proponowany typ: zwycięstwo FaZe kurs 1.58

PGL Major: ENCE – Godsent

Następne starcie to mecz drużyny europejskiej z brazylijską ekipą. W Ence gra dwóch, bardzo dobrych Polaków, jest to Dycha i Hades. W ostatnim czasie prezentują naprawdę wysoki poziom, ich ekipa jest faworytem tego spotkania. Najlepsza obecnie Brazylijska drużyna, w ostatnich swoich spotkaniach nie zawodziła, grali solidnie i ugrywali mapy oraz mecze, ale nie mieli okazji grać z kimś ze światowego topu. Może to być wyrównany mecz, ale jednak wyżej stoją szanse Ence.

Proponowany typ: zwycięstwo Ence kurs 1.41

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!