Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major 2021: Typy i zapowiedź ćwierćfinałów

PGL Major 2021 zbliża się ku końcowi, ale to oznacza, że czeka na nas wszystko, co najlepsze, wkrótce poznamy mistrza tego turnieju. Dzisiejsze ćwierćfinały będą bardzo emocjonujące, ponieważ zobaczymy tam czołowe drużyny rankingu hltv. Zapowiada się wiele zwrotów akcji oraz ciekawych eliminacji. Natus Vincere zmierzy się z Vitality, a Gambit z Furią.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

PGL Major 2021: Gambit Esports – FURIA (05.11. 16:30)

Pierwszy mecz 1/4 to stracie pomiędzy rosyjską a brazylijską formacją. Gambit znajduje się aktualnie na 4 pozycji w rankingu hltv i są oni bezapelacyjnym faworytem tego spotkania. W 8 bezpośrednich starciach to właśnie Gambit wychodził zwycięsko aż 6 razy. Jest to drużyna bardzo młoda i ambitna, która lubi psuć krew. Nie znaleźli się w tej fazie przypadkowo. Pokonali już na tym turnieju takie drużyny jak np. Virtus Pro czy Ninjas in Pyjamas. FURIA na początek przegrała z Astralis, ale później zaliczyli trzy zwycięstwa z rzędu i znaleźli się w ćwierćfinale.

Proponowany typ: zwycięstwo Gambit, kurs 1.25, w ofercie BETFAN

PGL Major 2021: Natus Vincere – Team Vitality

Tutaj czeka nas nie lada gratka. Zmierzą się ze sobą dwaj najlepsi zawodnicy obecnej ery Counter Strike, niedawno obaj odebrali swoje zaległe medale od HLTV. Zywoo otrzymał 8 medali, w tym 2 nagrody najlepszego zawodnika. Sasza również otrzymał 8 medali, w tym 2 nagrody dla drugiego najlepszego zawodnika. Mimo to s1mple, która gra w NaVi jest aktualnie nieco wyżej w hierarchii najlepszych zawodników. Obie ekipy wygrały swoje trzy ostatnie mecze i znajdują się w świetnej formie. Liderzy rankingu uwielbiają grać na Nuke’u, na którym jeszcze podczas oficjalnego turnieju nie przegrali. Ostatnie 3 bezpośrednie potyczki były na korzyść NaVi.

Proponowany typ: zwycięstwo NaVi kurs 1.26 lub Electronic powyżej 38 zabójstw kurs 1.70, w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!