Pobierz aplikację betfan na telefon
PGE Ekstraliga: zapowiedź i typy, transmisja 2. kolejka
PGE Ekstraliga w świąteczny weekend rozegra drugą kolejkę tego sezonu. Inaugurująca seria przyniosła kilka zaskakujących wyników. Przede wszystkim porażki Włókniarza Częstochowa i Stali Gorzów. Dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane wyjątkowo w sobotę, a nie piątek. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<


Terminarz i plan transmisji 2. kolejka: 

Sobota, 16.04
18:00 Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów (Eleven Sports 1)
20:30 GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 1)

Niedziela, 17.04 
16:30 Unia Leszno – Stal Gorzów (Canal+ Sport 5) 
19:15 Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa (Canal+ Sport 5) 

PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów 1.70

DUDEK POWYŻEJ

11.5 PUNKTÓW

betfan

Po pierwszej kolejce oba zespoły znajdują się na końcu stawki. Apator uległ wysoko na wyjeździe obrońcom tytułu z Wrocławia 31:59. Beniaminek z Ostrowa u siebie również wysoko przegrał, tylko ze znacznie słabszym. GKM Grudziądz 35:55. Faworytem tego meczu jest oczywiście ekipa z Torunia, która mierzyła się z Argedem w I lidze dwa lata temu. U siebie roznieśli ekipę z Ostrowa 63:27, ale na wyjeździe starcie było wyrównane. Wydaje się, że drużyna Apatora nie jest jednak tak słaba, jak w meczu ze Spartą i dziś pewnie powinna pokonać u siebie beniaminka. Przed sezonem do ekipy z Torunia dołączył Patryk Dudek, który wcześniej przez całą karierę jeździł w Falubazie. Jest to niewątpliwe wzmocnienie.

PGE Ekstraliga: GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław1.45

WYGRANA SPARTA

betfan

Grudządz nadspodziewanie łatwo poradził sobie w pierwszej kolejce z Arged Malesa Ostrów, wygrywając na wyjeździe 55:35. Teraz czeka ich dużo trudniejsze zadanie, bo zmierzą się z obrońcą tytułu, czyli Betard Spartą Wrocław. Goście tydzień temu przejechali się po przyjezdnych z Torunia i pokonali ich 59:31. Sparta i GKM po wysokich wygranych obecnie zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli, jednak potencjał tych zespołów się sporo różni. Moim zdaniem Betard powinien wygrać bez większych problemów i umocnić się na pozycji lidera.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!