Pobierz aplikację betfan na telefon
PGE Ekstraliga: typy, kursy i zapowiedź meczów półfinałowych
PGE Ekstraliga wkracza w fazę półfinałów. Na początek Stal Gorzów podejmie Włókniarz Częstochowa. Wieczorem Apator zmierzy się z Motorem Lublin. Będą to pierwsze mecze tego etapu rozgrywek. Rewanże zostaną rozegrane w niedzielę.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa (02.09. godz. 18:00) – Typ i zapowiedź

2.35

WYGRANA WŁÓKNIARZA

betfan

Stal Gorzów nie bez problemów pokonała w ćwierćfinale Apator Toruń. Gorzowianie przegrali na wyjeździe 44:46, ale u siebie byli górą 51:39 i znaleźli się w półfinale. Stal w sezonie zasadniczym zajęła trzecie miejsce z dorobkiem 20 punktów. Włókniarz natomiast notuje znakomitą serię na krajowym podwórku. Wygrali siedem meczów z rzędu, pokonując bardzo silne ekipy z Motorem Lublin na czele. W rundzie zasadniczej Włókniarz zajął drugie miejsce. Patrząc na bezpośrednie mecze obu drużyn, to najpierw Stal wygrała u siebie 50:40, a następnie takim samym wynikiem lepszy na własnym torze okazał się Włókniarz. Drużyna z Częstochowy nie dała szans w półfinale obrońcom tytułu, czyli Sparcie Wrocław, wygrywając oba spotkania. Mecz Stali z Włókniarzem będzie transmitowany na kanale Eleven Sports 1.

PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Motor Lublin (02.09. godz. 20:30) – Typ i zapowiedź

1.47

WYGRANA MOTORU

HANDICAP – 2.5

betfan

Apator przegrał rywalizację ćwierćfinałową ze Stalą Gorzów, ale mimo to znalazł się w półfinale. Ekipa z Torunia wygrała pierwszy mecz 46:44, ale na wyjeździe przegrała 39:51. Jednak po rozegraniu wszystkich trzech ćwierćfinałów, okazało się, że Apator był najlepszy wśród przegranych i dlatego pozostał w grze o medale. Motor jak burza przeszedł przez fazę zasadniczą i przegrał tylko jedno spotkanie z czternastu. Ćwierćfinał nie był również problemem dla tej drużyny. Pokonali dwukrotnie Unię Leszno – na wyjeździe 49:41, a u siebie 51:39. Motor będzie zdecydowanym faworytem w pojedynku z Apatorem. Wygrali z nimi oba mecze w rundzie grupowej. Mecz pomiędzy Apatorem Toruń a Motorem Lublin będzie transmitowany na Canal+ Sport 5.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!