Pewna kasa! 300 złotych za celne podanie Kroosa w finale Ligi Mistrzów

Patryk Śliwiński

29 maja 2024

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia aż 300 zł za celne podanie Toniego Kroosa w finale Ligi Mistrzów.

Toni Kroos

300 złotych za celne podanie Toniego Kroosa w finale Ligi Mistrzów

1 czerwca o 21:00 odbędzie się finał Ligi Mistrzów. Real Madryt zagra w nim z Borussią Dortmund. Będzie to last dance dla między innymi Toniego Kroosa. Będzie to ostatni mecz Niemca w klubowej piłce. To właśnie legendzie Królewskich dedykowana jest specjalna promocja BETFAN. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 300 złotych! BETFAN płaci bowiem 300 złotych za celne podanie Toniego Kroosa w finale Ligi Mistrzów.

300 kroos

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli w finale Ligi Mistrzów Toni Kroos wykona celne podanie, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł! Można powiedzieć, że jest to gwarantowana kasa!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na dowolne zdarzenie z meczu Borussia Dortmund – Real Madryt

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynieść min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 01.06 do godziny 23:59

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Kroos zaliczy przynajmniej jedno celne podanie, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy